Angle down Atgal

E. Dragūnas patvirtino gandus: su mylimąja ruošiasi vestuvėms

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ areną drebina muzikos apdovanojimai „M.A.M.A“. Jų metu nestinga ne tik muzikinių staigmenų, bet ir garsenybių atvirumo akimirkų. Susirinkusiuosius nustebino į sceną žengęs E. Dragūnas, prakalbęs apie gyvenimo permainas.

Metų atlikėjo apdovanojimą Vidui Bareikiui įteikti atvykęs E. Dragūnas ant scenos pareiškė, jog jau ruošiasi vestuvėms. Į sceną pakvietęs savo mylimąją Kotryną Kozlovaitę Sel paprašė jos parodyti įspūdingą žiedą.

Tiesa, toks E. Dragūno gyvenimo posūkis nustebino gerbėjus. Dar praėjusių metų spalį dainininkas socialiniuose tinkluose pranešė, jog jo ir K. Kozlovaitės santykiai iširo. Visgi šių metų pradžioje akylesni internautai pastebėjo, kad tiek Kotrynos, tiek Egidijaus socialinių tinklų paskyrose ir vėl pasirodė judviejų nuotraukos.

Po kurio laiko K. Kozlovaitės artima bičiulė net pasidalijo nuotraukomis, kuriose manekenė demonstravo jos ranką papuošusį žiedą. Tuomet ir pasklido gandai, kad skandalingai pagarsėjęs atlikėjas galimai žengė svarbų gyvenimo žingsnį.

Alfa.lt primena, kad apie santykius su K. Kozlovaite E. Dragūnas pranešė prieš kelerius metus. Nors pora apie savo jausmus viešai niekada neatviravo, socialiniuose tinkluose dalijosi kartu praleistomis akimirkomis.

Prieš tai muzikantas jausmus puoselėjo ilgametei draugei Eleonorai Sebrovai.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite