Angle down Atgal

Du sinchroniškai rodantys lauko ekranai Baltupiuose – unikali erdvė reklamai Vilniuje

Sostinėje akį traukia ryškūs ir sinchroniškai veikiantys lauko LED ekranai – „Baltupiai“. Tai puiki vieta reklaminiams klipams transliuoti. „2go“ lauko ekranai – puiki erdvė jūsų reklamai!

Lauko ekranai

„2go“ lauko ekranai Vilniuje įrengti Kalvarijų gatvėje 206. Tai du sinchroniškai rodantys lauko ekranai – vienas vertikalus 22 kvadratinių metrų (3,83 x 5,76 m) dydžio ekranas skirtas pagrindinei reklaminei informacijai transliuoti, na o mažesnis 4,14 kvadratinių metrų (1,92 x 2,16 m) laubiau skirtas logotipų rodymui. Didžiojo ekrano raiška – 384 x 576 pikselių, na o mažesniojo rezoliucija siekia 192 x 216 pikselių. Abu ekranai gali transliuoti įvairių formatų reklamą, tokias kaip: .avi, .mp4, .mov ir kt.

Šie lauko ekranai yra įrengti strategiškai geroje vietoje – vienoje judriausių Vilniaus miesto Kalvarijų gatvėje. Vidutiniškas kontaktų skaičius šių ekranų zonoje yra apie 305.000 vnt.. Transliuojama reklama gerai matoma tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems.

Kodėl verta rinktis reklamą „2go“ lauko ekranuose?

LED lauko ekranai pasižymi savybe patraukti praeivių ir vairuotojų dėmesį. Atlikti tyrimai parodė, kad reklamines žinutes vaizdo ekranuose pastebi plati auditorija, kurios amžius gali siekti nuo 15 iki 65 metų. Kintančio vaizdo reklamą vartotojai ekranuose pastebi 400 procentų dažniau nei kitur ir net 61 procentas žmonių LED ekranuose tikisi išvysti produktų ar paslaugų reklamą. Nustatyta, kad lauko ekranuose transliuojama reklama padeda didinti pardavimus net 29,5 procentais. Todėl LED vaizdo ekranai – efektyvi priemonė ne tik pasiekti norimą auditoriją, bet ir užtikrinti susidomėjimą reklamuojamu produktu. Lauko reklama vaizdo ekranuose rodoma be trikdžių – ji nėra blokuojama ar perjunginėjama, todėl yra dažniau peržiūrima vartotojų.

 

Turite klausimų? Norite užsisakyti reklamą lauko ekranuose?
Kreipkitės el. paštu info@2go.lt arba skambinkite mob. +370 605 05508.


Daugiau informacijos:

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranas Vilniuje - „Baltupiai“

Lauko ekranai Vilniuje

Lauko ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

 

Remiamas turinys

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite