Angle down Atgal

Du įtakingos JAV Kennedy šeimos nariai dingo išplaukę baidare

Įtakingos JAV politinės Kennedy (Kenedžių) dinastijos du nariai, įskaitant nužudyto prezidento Johno F. Kennedy (Džono F. Kenedžio) brolio vaikaitę, dingo ir veikiausiai žuvo išplaukę baidare Merilando valstijoje, penktadienį pranešė pareigūnai.

Buvusios šios valstijos gubernatoriaus pavaduotojos Kathleen Kennedy Townsend (Ketlin Kenedi Taunsend) duktė kartu su aštuonmečiu sūnumi dingo ketvirtadienį išplaukę į Pietų upę ties Česapiko įlanka, žurnalistams sakė Merilando gubernatorius Larry Hoganas (Laris Hoganas).

Žiniasklaidos pranešimuose cituojami šeimos atstovai, sakę, kad 40-metė Maeve Kennedy Townsend McKean (Meiv Kenedi Taunsend Makin) ir jos sūnus Gideonas Josephas Kennedy McKeanas (Gideonas Džozefas Kenedis Makinas) išplaukė baidare, mėgindami susigrąžinti į vandenį įkritusį kamuolį, bet taip ir negrįžo į krantą.

Intensyvios dingusiųjų paieškos buvo vykdomos nuo ketvirtadienio.

“Su dideliu liūdesiu dalinuosi žinia, kad mano mylimos dukters Maeve ir vaikaičio Gideon paieškos iš gelbėjimo virto [palaikų] susigrąžinimu“, – sakoma penktadienį vakare paskelbtame Kathleen Kennedy Townsend pranešime, kurį citavo žiniasklaida.

„Merilando žmonių vardu reiškiu mūsų nuoširdžiausią užuojautą ir meldžiuosi už ją ir jos visą šeima šiuo sunkiu metu“, – pareiškė L. Hoganas.

Ketvirtadienį vakare buvo rasta apvirtusi baidarė, panaši į tą, kuria naudojosi dingusi motina ir sūnus, nurodė Merilando gamtos išteklių policija.

Agentūros atstovė sakė, kad tarnybos penktadienį vakare sustabdė paieškas, bet operacija bus tęsiama šeštadienį ryte.

68 metų K. Kennedy Townsend yra Roberto F. Kennedy (Roberto F. Kenedžio), vienu metu dirbusio JAV generaliniu prokuroru savo brolio J. F. Kennedy administracijoje, duktė.

Ši garsi Amerikos giminė yra patyrusi daug tragedijų.

R. F. Kennedį buvo nužudytas 1968-aisiais, kai siekė būti išrinktas JAV prezidentu, praėjus penkeriems metams po jo brolio nužudymo.

1999 metais Johnas F. Kennedy Jr. (Džonas F. Kenedis jaunesnysis), jo žmona ir brolienė žuvo jo pilotuojamam lėktuvui sudužus prie Masačusetso krantų.

Tuo metu Roberto F. Kennedy vaikaitė Saoirse Kennedy Hill (Sirša Kenedi Hil) praeitais metais mirė, kaip manoma, nuo atsitiktinio narkotikų perdozavimo, būdama vos 22-ejų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite