Angle down Atgal

Druskininkuose – šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymas

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija, gruodžio 7 d., organizavo, jau tradicija tapusį, šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymą. Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke susibūrė apie 250 šiaurietiško ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos.

Renginio pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos viceprezidentas Laimontas Rakauskas, kuris linkėjo pajusti judėjimo laisvę einant šiaurietiškojo ėjimo takais. Vėliau sveikinimo žodį tarė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Jis savo kalboje pabrėžė, kad visi atvykę į šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymą susipažintų ne tik su puikiais šiaurietiškojo ėjimo takais, bet atrastų ir kitus kurorto teikiamus malonumus. Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Inga Kostina sveikindama susirinkusiuosius linkėjimo išlikti sveikiems bei aktyviems. Pasibaigus sveikinimo kalboms buvo traukiami burtai, kurių metu žygeiviams buvo įteikti prizai.

Prieš pasileidžiant į žygį buvo atlikta neįprasta mankšta – šokis su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis , o vėliau žygeiviai su profesionaliais šiaurietiško ėjimo instruktoriais įveikė 6 arba 9 kilometrų trasas. Kvėpuodami gaiviu, pušimis kvepiančiu oru, grožėdamiesi laukine gamta, Ratnyčėlės krantais, žygio dalyviai dalijosi patyrimais bei išgyvenamais pojūčiais, kuriuos suteikė gražūs vaizdai.

Pasivaikščioti šiaurietiškai buvo siūloma net neturintiems tam skirtų lazdų – jas organizatoriai davė visiems, norėjusiems dalyvauti žygyje. Taip pat renginio metu vyko šiaurietiškojo ėjimo mokymai ir trumpasis žygis pradedantiesiems žingsniuotojams.

Po žygio dalyviai Druskininkų K. Dineikos sveikatingumo parke šildėsi prie laužo, vaišinosi sriuba, karšta arbata, dalinosi įspūdžiais. Paasibaigus renginiui, šiaurietiškojo ėjimo entuziastai iš visos Lietuvos galėjo pramogauti Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre ,,AQUA’’ bei Drukininkų Snow arenoje gaudami vienkartinę nuolaidą.

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija dėkoja Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui ,,AQUA“, Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centrui, Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkiui, Alytaus vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariatui prisidėjusiems prie šio renginio bei visiems renginio dalyviams už aktyviai praleistą laiką, susitiksime kitąmet organizuojamam šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidaryme 2020 m.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite