Angle down Atgal

Druskininkų savivaldybėje – nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai

Šią savaitę penkiems Druskininkų savivaldybės administracijos darbuotojams diagnozuotas koronavirusas.

„Informaciją apie pirmuosius du teigiamus testų rezultatus gavome pirmadienį vakare. Savivaldybės pastatai nedelsiant buvo dezinfekuoti pasitelkus specialią įrangą turinčius specialistus, o  administracijos darbas perorganizuotas į nuotolinį.  Trečiadienį gavome informaciją apie dar tris teigiamus darbuotojų testus. Sergantys darbuotojai saviizoliuojasi namuose, jų sveikata nuotoliniu būdu rūpinasi medikai. Viską atliekame pagal nustatytas procedūras: aiškinamės tiesioginius sergančiųjų kontaktus, darbuotojams atliekami tyrimai, o iki tol, kol bus gauti rezultatai, jie saviizoliuojasi.  Ir aš, ir kiti savivaldybės vadovai praėjusią savaitę taip pat bendravome su sergančiais darbuotojais, todėl šiuo metu saviizoliuojamės, dirbame iš namų, mums bus atlikti koronaviruso testai“, – sakė meras R. Malinauskas.

Šiuo metu intensyviai aiškinamasi, kokius išorinius kontaktus turėjo sergantys asmenys. Meras R. Malinauskas pažymėjo, kad pagal tai matysis, kaip plėsis tyrimų ratas. „Atliksime tiek tyrimų, kiek reikės, kad suvaldytume ligos plitimą“, – sakė R. Malinauskas.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją, buvo priimtas sprendimas nerizikuoti žmonių saugumu ir atidėti rugsėjo 30 dieną turėjusį įvykti Tarybos posėdį.

Savivaldybės administracijos darbas organizuojamas laikantis visų saugumo priemonių: dauguma darbuotojų dirba iš namų, gyventojai šiuo metu aptarnaujami telefonu arba elektroniniu paštu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite