Angle down Atgal

Druskininkų jaunimo atstovai Tarptautinės jaunimo dienos renginiuose

Praūžus Druskininkų jaunimo užimtumo centro organizuotam „Naktiniui Krepšiniui 2019“, sutraukusiam komandas ne tik iš Druskininkų, bet ir iš Lazdijų, Alytaus, Prienų, Kauno, Marijampolės, Kapčiamiesčio ir Kėdainių, šeštadienį Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) ir Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos (DSMT) jaunimo atstovai keliavo į „Jaunimo dienos 2019“ šventę Merkinėje.

Ten jie ne tik dalyvavo įvairiose kūrybinėse veiklose, šoko masiniame šokyje, stebėjo jaunimo atlikėjų bei Monikos Marijos akustinį koncertą, bet ir nugalėjo „ActionBound“ orientacinėse varžybose.

Tarptautinės jaunimo dienos veiklos tuo nesibaigia, šiandien 19.30 val. jaunimo organizacija Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“ kviečia į Tarptautinės jaunimo dienos renginį Board games connecting people, kur didžiausias dėmesys bus skiriamas gyvam bendravimui, vaidmenų ir socialiniams dedukcijos žaidimams.

Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas sveikina su Tarptautine jaunimo diena – būkite drąsūs, žaismingi ir nesustokite! Kaip sakė Yoda, „Do. Or do not. There is no try.”

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite