Angle down Atgal

Druskininkai trisdešimt laisvės pavasarių paminėjo laužais ir varpų gaudesiu

Jubiliejinė Kovo 11—oji Druskininkuose buvo paminėta originaliai – visose savivaldybės miestuose, miesteliuose ir kaimuose 14 valandą suliepsnojo 30 laužų, o visų bažnyčių varpai trimis dešimtimis dūžių pranešė apie šios dienos išskirtinumą.

Didžiausias būrys druskininkiečių, pasipuošusių tautine simbolika bei rankose laikydami spalvingus vėjo malūnėlius, rinkosi į Pramogų aikštę, kur, skambant Tautiškai giesmei, buvo iškilmingai pakelta Lietuvos trispalvė.

Druskininkiečius ir kurorto svečius su švente pasveikino Druskininkų mero pavaduotojas Linas Urmanavičius bei Seimo narys Zenonas Streikus.

„Aš noriu mums visiems palinkėti, kad užtektų ryžto ir noro kurti valstybę, gyventi laisvai, laisvai judėti ir manau, kad per tuos trisdešimt metų mes pilnai naudojamės Nepriklausomybės suteiktomis galimybėmis. Puoselėkime savo valstybę, miestą ir savo šeimas“, -- sakė L.Urmanavičius.

Pievoje, šalia aikštės, į šventę atvykę druskininkiečiai iš trispalvių vėjo malūnėlių sudėliojo skaičių 30 ir aktyviai fotografavosi prie įspūdingos kompozicijos.

Pramoginėj renginio dalyje susirinkusieji klausėsi druskininkietės, Eurovizijos nacionalinio finalo dalyvės Kristinos Radžiukynaitės ( KA YRA) koncerto.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite