Angle down Atgal

Druskininkai nusilenkė gabiausiems abiturientams

Šalies mokyklose šiuo metu pati javapjūtė – skaičiuojamas abiturientų egzaminų derlius. Druskininkai šioje srityje tikrai gali didžiuotis brandos egzaminų rezultatais. Mūsų jaunimas puikiai išlaikė egzaminus ir surinko net dešimt šimtukų.

Miesto muziejuje trečiadienį įvyko iškilmingas gabiausiųjų abiturientų pagerbimas, į kurį atvyko Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, jos pavaduotoja Violeta Grigorienė, pedagogai, aukščiausius įvertinimus per egzaminus gavusieji abiturientai bei jų tėvai.

Iškilmių pradžioje buvo pristatytas kiekvienas „šimtukininkas“, elegantiškai apibūdinant jo išskirtinumą.

Sveikinimo žodį taręs meras R. Malinauskas nuoširdžiai pasidžiaugė moksleivių laimėjimais ir Druskininkų vardo garsinimą. „Dėkoju jums už atkaklumą ir užsispyrimą siekiant savo užsibrėžtų tikslų. Savo rezultatais jūs prisidėjote, kad Druskininkai būtų pripažinti geriausią išsilavinimą suteikiančia savivaldybe Lietuvoje“, -- sakė meras.

Abiturientė Modesta Bogušytė padėkojo savivaldybei ir mokytojams už sukurtą aplinką augti. Savo padėkos kalboje, kreipdamasi į auditoriją, ši abiturientė citavo legendinį jaunimo literatūros personažą Mikę Pūkuotuką: „ Jūs esate priežastis, dėl ko atsisveikinimas yra sunkus“.

Geriausiems abiturientams buvo įteiktos mero padėkos, o jų banko sąskaitas papildė savivaldybės dovana – 200 eurų piniginė padėka. Meras taip pat padėkojo ir abiturientų mokytojams, auklėtojams.

Savivaldybės Švietimo skyriaus duomenimis, šiais metais Druskininkuose į gyvenimą buvo išleisti 139 abiturientai.

Šimtukus gavo:

Daina Javarauskaitė

Paulina Lukaševič

Orinta Šukevičiūtė

Paulius Zbarauskas

Eglė Šukytė

Giedrius Alesius

Titas Gapševičius

Mantas Ptakauskas

Kristina Kizytė

Modesta Bogušytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite