Angle down Atgal

Draugiškas rungtynės su Lenkija praleis penki Lietuvos krepšininkai

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės strategas Dainius Adomaitis pasirinko žaidėjus, kurie pasirodys penktadienį startuosiančio tarptautinio turnyro „Kidy Tour Cup“ pirmose rungtynėse su Lenkijos ekipa.

Tarp susitikimui registruotų žaidėjų nebus Mariaus Grigonio, kuris praėjusią savaitę nikstelėjo čiurną. Krepšininkas pastarosiomis dienomis sportuoja pagal individualią programą su daktaro Vytenio Trumpicko ir kineziterapeuto Petro Mikučionio priežiūra.

Rungtynėms su lenkais treneris taip pat neregistruos vėliausiai prie rinktinės prisijungusių krepšininkų - Manto Kalniečio, Jono Mačiulio ir Donato Motiejūno.

Rungtynių išvakarėse čiurną susižeidęs Evaldas Kairys taip pat turės praleisti šį susitikimą.

„Aš manau, kad čia proceso dalis. Tuo labiau, kad tos traumos - nelaimingos: Marius Grigonis pašokęs nusileido ant kojas, o Evaldas Kairys darydamas apšilimą koją kažkaip ne taip pastatė, bet turėtų būti viskas normaliai“, - sakė D. Adomaitis.

Lietuvos ir Lenkijos akistata „Švyturio“ arenoje penktadienį prasidės 19 valandą 30 minučių, o į rungtynes atvykę sirgaliai vienos iš pertraukėlių metu turės progą laimėti 2000 eurų vertės kelionę į pasirinktą šalį.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite