Angle down Atgal

Diktorė L. Kybartienė prakalbo apie skaudžias skyrybas su vyru

Elegantiška, plačiai besišypsanti Laima Kybartienė daug metų veda TV loterijas ir sveikinimų koncertus. Nors diktorės balsas Lietuvoje atpažįstamas tik jį išgirdus, asmeninis gyvenimas lieka paslaptyje. LRT laidoje žymi moteris papasakojo apie didžiajai daliai žmonių nežinomą savo gyvenimo pusę – prarastą darbą ir skaudžias skyrybas su vyru.

Laidoje „Gimę tą pačią dieną“ moteris dalijasi skaudžia gyvenimo patirtimi. L. Kybartienė prisimena laiką, kai sėkmingą laidų vedėjos karjerą keitė sunkūs išbandymai. „Mane iškvietė į viršų direktorė ir pasakė, kad tavo paslaugų mums daugiau nebereikia“, – liūdesio veide neslepia laidų vedėja.

Moteris atvirauja, kad po šio pareiškimo apėmė nusivylimas ir baimė tapti niekam nereikalingai. „Pasitikėjimo savimi turėjau nulį. Dvi savaites verkiau, nes netekau darbo. Negalėjau suvokti, kad nebegalėsiu dirbti“, – sako Laima.

Tiesa, išbandymai tęsėsi ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Po dvidešimt dvejų metų santuokos žinomos moters šeima nusprendė pasukti skirtingais keliais. „Meilė yra toks dalykas, kuris išlieka visam likusiam gyvenimui. Jeigu ji tikra, ji tikrai nemiršta. Aš 22 metus savo vyrui viską atleidau. Tačiau pagaliau supratau, kad reikia pagalvoti ir apie save.“

Žymi moteris prisipažino, kad viena iš skyrybų priežasčių tapo vyro priklausomybė nuo alkoholio. L. Kybartienė stengėsi išsaugoti santuoką, kreipėsi ir į profesionalus, gydančius nuo alkoholizmo, tačiau to nepakako.

„Mes nekaltiname žmogaus, kuris suserga vėžiu, o alkoholizmas yra tokia pati liga, galbūt net sunkesnė, nes serga siela. Reikėjo labai daug skaityti, pradėjau kalbėti su daugeliu žmonių, kurie gydo alkoholikus, pradėjau daug bendrauti. Nusiraminau ir supratau, kad mano kaltės čia nėra, ir aš pradėjau gyventi savo gyvenimą“, – išgyventą periodą prisimena moteris.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite