Angle down Atgal

Didžiulė parama ligoninei – vertinga pagalba ir medikams, ir ligoniams

Į Respublikinę Šiaulių ligoninę atvežta didžiulė labdara: UAB koncernas SBA parodė iniciatyvą ir gydymo įstaigai dovanojo 15 elektrinių reanimacinių funkcinių lovų su čiužiniais praguloms išvengti bei 19 švirkštinių pompų. Per 35 tūkstančių vertės labdara – didžiulė parama gydymo įstaigai.

Ligoninės vadovas Remigijus Mažeika sako, kad ši parama ligoninei išties labai vertinga, ypač reanimacinės priemonės, kurios reikalingos ir medikų darbui, ir, svarbiausia, ligonių gydymo kokybei gerinti. Plečiantis Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriui, kuriame gydomi sunkiausios būklės COVID-19 sergantys ligoniai, buvo svarbu atnaujinti lovas, padidinti jų skaičių. Tai buvo padaryta, gavus šią vertingą paramą. Šiuo metu lovos montuojamos, vežamos ir statomos Chirurgijos klinikoje įkurtame Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje sergantiems COVID-19 liga.

SBA – tai lotyniškos frazės „Scitus Bonus Animus“ santrumpa, reiškianti „protinga geroji dvasia“. Akivaizdu, jog pavadinimas atspindi tai, ką jie daro. Pastebėję, kad dėl pastarųjų savaičių COVID-19 sergančių pacientų antplūdžio šalies ligoninėse, medicinos įstaigoms pradėjo trūkti ne tik personalo, bet ir medicinos įrangos, būtinos gydyti ligonius ir gelbėti jų gyvybes. Skubiai išsiaiškinusi medicinos įstaigų poreikius SBA šią savaitę nupirko ir dovanojo didelį kiekį ligoninėms trūkstamų medicinos prietaisų – nuo plaučių ventiliavimo aparatų, deguonies tėkmės sistemų iki reanimacinių lovų bei gyvybinių funkcijų monitorių.

„Skubiai susisiekėme su didele dalimi Lietuvos ligoninių ir per porą dienų pamatėme realų vaizdą, žinojome situaciją ir ko šiuo metu labiausiai reikia ligoninėms gelbstint žmonių gyvybes. Rinkoje šios įrangos poreikis didžiulis, visame pasaulyje ji graibstoma. Tad dėl ligoninėms privalomų klampių viešųjų pirkimų procedūrų ar lėšų stygiaus COVID-19 gydymui būtini įrengimai būtų pavėlavę. Mūsų komanda sukontaktavo su dešimtimis tiekėjų, kuriems pagrindinė sąlyga buvo kaip greitai galime gauti jų turimą įrangą. Radus tinkamą, didelę dalį ligoninėms gyvybiškai svarbių prietaisų pristatėme iki Kalėdų, likę – pasiekė per artimiausias kelias dienas“, – teigė SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

Gera dalintis gerumu! Palaikykime savo balsais socialiai atsakingą bendrovę SBA. Kviečiame balsuoti paspaudus šią nuorodą https://bit.ly/2N5pAWE ir tarp kandidatų susiradus SBA grupę. Bendrovė suskubo į pagalbą Respublikinei Šiaulių ligoninei ir operatyviai nupirko bei dovanojo COVID19 ir kitų ligonių gydymui trūkstamų 15 reanimacinių lovų, tad ir mes atsilyginkime tuo pačiu – gerumu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite