Angle down Atgal

Didžiojo knygų pristatymo konkurso 2019 finalas!

Lapkričio 14 d. 12 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks 2019 m. Didžiojo knygų pristatymo konkurso finalas. Džiugu, kad kasmet konkursas prasiplečia ir geografiškai, ir dalyvių skaičiumi, įsitraukia naujos viešosios bibliotekos, Lietuvos mokslo įstaigos. Šiemet finale dėl geriausio pristatymo titulo varžysis I–XII klasių moksleiviai iš Šiaulių, Telšių, Plungės, Mažeikių, Pakruojo, Akmenės, Joniškio, Gruzdžių ir Kelmės, Panevėžio ir Plungės rajonų.

Jau 24-ąjį kartą organizuojamu knygų pristatymo konkursu Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka siekia populiarinti kokybišką bei vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą vaikams, skatinti moksleivių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą kritiškai vertinti, atsirinkti skaitomas knygas, didinti susidomėjimą knygomis ir pačiu skaitymu. Pristatydami knygas jaunuoliai turi išradingai atskleisti pasirinktos knygos ir autoriaus vertę, pademonstruoti apsiskaitymą ir gebėjimą įtaigiai bendrauti su auditorija, vertinamas gebėjimas atsirinkti vertingą literatūros kūrinį bei vaidybiniai, retoriniai dalyvių gebėjimai.

Finale kompetentinga komisija rinks tris nugalėtojus iš trijų skirtingų amžiaus grupių (I–IV, V–VIII ir IX–XII klasių). Atsižvelgiant į konkurso dalyvių pasirodymus, gali būti skiriamos ir papildomos nominacijos už originalumą, novatoriškumą, meniškiausiai pristatytą knygą etc. Visų nominantų lauks vertingi prizai.

Finalas vyks bibliotekos Konferencijų salėje, Aušros alėja 62, Šiauliai.

Konkurso organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Konkurso globėja – roko grupė „Colours of Bubbles“.

Kontaktinis asmuo – vyr. bibliotekininkė Urtė Vaserienė, el. p. urte.vaseriene@gmail.com.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite