Angle down Atgal

Didžiausios veido priežiūros klaidos: ko vengti?

Švytinti ir lygi veido oda – daugybės moterų svajonė. Siekiant, kad ji atrodytų nepriekaištingai, reikalinga tinkama priežiūra. Nepaisant to, kad yra daugybė tam skirtų priemonių ir procedūrų, tokių kaip hialurono injekcijos, dažnai nepavyksta išvengti vienokių ar kitokių veido odos priežiūros klaidų. Aptarkime keletą jų.

1. Pernelyg dažnas odos šveitimas

Veido odai reikalinga kasdienė priežiūra, tačiau tuomet svarbu naudoti tinkamas priemones. Stiprūs valikliai ir šveitikliai įprastai būna skirti retesniam naudojimui. Per dažnai jais prausiantis nuplaunamas apsauginę odos funkciją atliekantis viršutinis riebalų sluoksnis. Taip paskatinama dar intensyvesnė riebalų gamyba, todėl gali užsikimšti poros, atsirasti inkštirų ir bėrimų.

Kasdienei veido odos priežiūrai (ryte ir vakare) rekomenduojama naudoti specialiai tam skirtus valiklius. Švelnus šveitiklis turėtų būti naudojamas ne dažniau nei 3 kartus per savaitę.

2. Per daug skirtingų priemonių

Kartais, siekiant išspręsti tam tikras veido odos problemas arba greičiau pasiekti norimų rezultatų, vienu metu pradedama naudoti daug skirtingų priežiūros priemonių. Tačiau tai gali suteikti priešingą efektą – ypač tuomet, jei kiekvieno produkto sudėtyje yra aktyviu poveikiu pasižyminčių ingredientų. Visų pirma, jie gali sudirginti jautrią odą. Antra – naudojant daug skirtingų priemonių, sunku suprasti, kurios yra iš tiesų veiksmingos. Trečia – tai tiesiog brangu.

3. Apsauginių priemonių nuo saulės nenaudojimas

Saulės spinduliai turi žalingą poveikį odai: jie lėtina jos atsinaujinimo procesus, gijimą, skatina uždegimines reakcijas, pigmentacijos ir randėjimo procesus. Dėl šių priežasčių oda greičiau praranda savo elastingumą ir jaunatvišką išvaizdą. Siekiant išvengti šalutinio saulės spindulių poveikio, svarbu naudoti tam skirtas apsaugines priemones.

Natūraliai odoje esanti hialurono rūgštis palaiko jos drėgmę, tonusą ir elastingumą. Laikui bėgant, šios medžiagos kiekis mažėja, todėl oda pradeda labiau sausėti, formuotis smulkios, o vėliau ir gilesnės raukšlės.

Hialurono injekcijos leidžia pašalinti smulkias raukšles ir palyginti gilesnes, taip pat – modeliuoti veido kontūrus ir atkurti jo apimtis. Ši procedūra gali būti atliekama ir lūpų putlinimui, veido ar dokoltė zonos drėkinimui, atjauninimui, randų korekcijai. Efektas pastebimas iš karto po procedūros, o rezultatai gali išlikti net iki 1–2 metų.

4. Makiažo nenusivalymas prie miegą

Ant veido naudojamos makiažo priemonės gali užkišti prakaito ir riebalų liaukas. Todėl gausiau prakaituojant miego metu užsikemša odoje esančios poros. Reguliariai nevalant makiažo, gali pasireikšti alerginės reakcijos, pavyzdžiui, raudonis, egzema, niežulys, ar atsirasti spuogų.

Nenuvalytas tušas ar šešėliai miegant gali patekti į akis ir sukelti jų infekcijas, rimtus regėjimo sutrikimus. Lūpų blizgesys ar dažai (ypač, jei jie yra matiniai) stipriai džiovina lūpas, todėl šios gali sutrūkinėti, patamsėti ir net prarasti natūralų savo putlumą. Tokiais atvejais labai praverčia hialurono injekcijos, kurios leidžia atkurti patrauklią lūpų išvaizdą.

5. Netinkama akių zonos priežiūra

Oda aplink akis yra ypač plona ir jautri. Ji sensta nuo penkių iki dešimties kartų greičiau nei likusi veido oda. Todėl šiai zonai reikalinga išskirtinė priežiūra. Kremas aplink akis turėtų būti tepamas itin švelniais judesiais, o makiažas valomas vengiant smarkaus trynimo. Valikliu sudrėkintą vatos tamponėlį rekomenduojama palaikyti ant voko apie 30 sekundžių ir po to švelniai nuvalyti.

Taisyklinga priežiūra leidžia pasirūpinti sveika ir patraukliai atrodančia veido oda. Tai – vienas iš labiausiai žmogų puošiančių dalykų. Profesionalų atliekamos hialurono injekcijos gali padėti atkurti jaunatvišką veido odos išvaizdą ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Švytėkite ir džiaukitės gyvenimu!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite