Angle down Atgal

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje įteikti brandos atestatai

Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje ketvirtadienį įteikti brandos atestatai 16-kai abiturientų.

Gimnaziją baigusius ir egzaminus sėkmingais išlaikiusius abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Elena Sekonienė, savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Juozas Rokas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, seniūnas Antanas Pauliukėnas. Meras Justas Rasikas abiturientams ir mokytojams dėkojo už aukštus pasiekimus, abiturientams linkėjo atrasti savo gyvenimo kelią, siekti tikslų ir svajonių išsipildymo. Užaugusiais vaikais džiaugėsi auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Berdikšlienė, linkėjusi jiems bet kurioje pasirinktoje srityje būti pačiais geriausiais.

Gimnazija turi kuo džiaugtis ir didžiuotis. Lietuvių kalbos valstybiniame egzamine 100-tuką gavo Goda Čepulytė (vyresnioji mokytoja Nijolė Berdikšlienė). Rusų kalbos valstybiniame egzamine 100 balų įvertinta Gerda Derbasova (mokytoja metodininkė Valentina Ciunel). Per biologijos valstybinį egzaminą Miglė Kapliukaitė surinko 99 balus, o jos klasės draugė Goda Čepulytė – 97. Šiems abiturientams skirtos savivaldybės padėkos ir piniginės premijos. Apdovanoti ir jų mokytojai.

Rytoj bus pasveikinti Ignalinos ir Vidiškių gimnazijų abiturientai. Iš viso šiemet vidurinio ugdymo programą baigė 86 abiturientai, brandos atestatus gaus 78 jaunuoliai, kiti – vidurinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite