Angle down Atgal

Dešimtmečius kariškiams tarnavęs stadionas po renovacijos atviras visiems kauniečiams

Kauno bendruomenei skirtą futbolo infrastruktūros žemėlapį papildė naujas objektas. Panemunėje, Kareivinių gatvėje, atgaivintame stadione pagrindiniai darbai jau baigti, o žaidėjai į aikštę galės išbėgti jau šį pavasarį, kai sudygs pasėta žalia veja.

Bemaž ketvirtį amžiaus merdėjusiame futbolo aikštyne, kaip skelbiama Kauno savivaldybės pranešime, buvo nukastas senas gruntas, visas sklypas išlygintas ir užpiltas 15 centimetrų storio dirvožemio sluoksniu, pasėta veja. Ją reguliariai drėkins specialiai įrengta automatinė laistymo sistema. Iš pagrindų atnaujintoje sporto erdvėje pastatyti nauji futbolo vartai, stadionas aptvertas. Pagal aukščiausius standartus atnaujintame futbolo stadione kauniečiai galės ne tik treniruotis, bet ir rengti futbolo varžybas.

„Šiame stadione galės žaisti visi norintys kauniečiai, čia taip pat vyks vaikų treniruotės, oficialios vaikų lygos ar mėgėjų varžybos. Svarbiausia, kad apleista vieta prikelta naujam gyvenimui ir tarnaus miestiečiams“, – sakė Kauno miesto vicemeras Mantas Jurgutis.

Į Kultūros vertybių registrą įtrauktame Panemunės stadione tarpukariu vyko ne tik varžybos, bet ir kariniai paradai. Sovietmečiu stadionas buvo patekęs į karinio miestelio teritoriją, tad gyventojams nebuvo prieinamas.

Pasak M. Jurgučio, Kaune atnaujinta dešimtys sporto aikštynų, pradėtos S. Dariaus ir S. Girėno stadiono statybos bei kapitalinė sporto halės rekonstrukcija, atnaujinta senoji ir pradėta statyti nauja ledo arena. Vilijampolėje, iškilo naujasis futbolo maniežas pripučiamu kupolu. Miestas įgyvendino ne vieną su sportu susijusį ambicingą projektą, todėl ir toliau pagrįstai gali būti laikomas šalies sporto sostine.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite