Angle down Atgal

Derliaus šventė Marijampolės darželyje „Rasa“

Pavasarį sodinę, vasarą auginę, rudenį surengėme kruopštaus darbo vaisių parodą „Rudens gėrybių pintinė“ – ant palangių darželyje puikavosi daržovės ir vaisiai. Kiekvienos grupės vaikučių dairėsi, žavėjosi ir didžiavosi jų kiekvieno įdėto darbo vaisiais – auginant parodoje suneštas gėrybes.

Netrukus prasidėjo „Derliaus šventė“. Tarp vaikučių sukinėjosi pats Rudenėlis, pasipuošęs išmargintais medžių lapais, o vaikučiai, persirengę įvairiomis daržovėmis, žaidė, šoko, dainavo ir linksminosi. Netrukus atstriksėjo Kiškutis, norėjęs nepastebėtas daržovių lysvėje pasmaguriauti. Vaikučiai pamokė Kiškutį, kad vogti daržoves – didelė gėda. Nuleido jis ausytes, paraudo veideliai ir susigėdęs atsiprašė, pažadėjęs daugiau taip nesielgti. Netrukus pasirodė Burtininkas su juoda skrybėle, apraizgytas voratinkliais, nešinas stebuklingais daiktais. Vandenį nudažė vaivorykštės spalvomis, su vaikučių pagalba išbūrė iš dėžės kiškutį.

Žaidėme, šokome, o svarbiausia – susipažinome su įvairiomis daržovėmis. Mūsų būryje buvo raudonasis pomidoras ir vitaminų turinti morka ir kraują stiprinantis raudonasis burokėlis, išdidus kopūstas. Puikavosi ir grybų karalius baravykas. Linksma ir jauku visais metų laikais, nes kiekvienas įdomus ir naudingas – tokia buvo išvada ir visų vaikučių nuomonė.

Palinkėję Rudenėliui toliau džiuginti didelius ir mažus, padėkoję už prasmingai praleistą laiką, paprašę sekančiais metais atkeliauti aplankyti mūsų darželį, visi linksmi išsiskirstėme.

Lijana JUOČIENĖ,

Neringa ULEVIČIENĖ,

Rasa MATUKEVIČIENĖ,

Sonata ASADAUSKIENĖ,

lopšelio-darželio „Rasa“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos,

Judita TAURIENĖ,

meninio ugdymo mokytoja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite