Angle down Atgal

Derliaus pilnatis: kuriems ženklams mėgautis, kuriems - saugotis

Derliaus Pilnatis šiemet stebuklinga, pagyringa ir su staigiais išsiskyrimais. Tokia ji įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį.

Antradienio rytą prabudus bent keletą minučių nereikėtų skubėti stačia galva į dienos reikalus: bent truputį laiko derėtų skirti savo sapnams, rytinei maldai ar svajai, netikėtiems prisiminimams ar užplūdusioms būsenoms. Tebūnie tai duoklė naktį 2.54 val. įvykusiai Mėnulio Pilnačiai.

Viskuo, kas ateina maldoje, meditacijoje ar sapne, padiktuota intuicijos – šiuosyk galima tikėti, nes Mėnulis Žuvų ženkle susijungęs su Neptūnu, atsakingu už dvasingumą, kūrybą, pasąmonę, visa apimančią pasaulio meilę. Abiems šiems moteriškos energetikos dangaus kūnams Žuvų žvaigždynas – komforto buveinė. Todėl subtilias energijas įvaldę ar joms jautrūs asmenys gali gauti reikiamus atsakymus ar užuominas, juos gali aplankyti genialios idėjos ar mūza, kai kam net gali netikėtai išsipildyti stebuklinių pasakų siužetai – pažintys su neįtikėtinais asmenimis, lobio radybos ir visos kitos pelenių ir brolelio kvailelio istorijos.

Dangaus loterijos laimingieji: Žuvys, Skorpionai ir Vėžiai (ypač vėlyvieji, t. y. gimę vasario, lapkričio, liepos 19-24 dienomis), taip pat jei nepražiopsos galimybių paskendę savo racionalioje realybėje – dar ir Jaučiai su Ožiaragiais.

O štai realybėje ateinančios idėjos, pasiūlymai, asmenys – turi būti privalomai tikrinami, nes tas pats Neptūnas – tai ir iliuzijos, kvaišalai, (savi)apgaulė, vagystė, o mums labai norėsis visu tuo tikėti. Todėl gali jautriems ar psichinių sutrikimų turintiems asmenims gali padidėti jautrumas, nemiga, pagilėti rudeninė depresija, padidėti polinkis į suicidą ( derėtų atkreipti dėmesį į savo artimuosius, apgaubti juos rūpesčiu).

Pasipriešinti tam gana sunku, nes ant priešingos ašies opozicijoje - iliuzijų, svajonių ir rūko atakuojamos abi svarbiausios už mūsų savirašką, judėjimo vektorių, gyvybinę energiją spinduliuojančios vyriškos energijos: Saulė dalykiškoje Mergelėje ir Marsas diplomatiškose Svarstyklėse. Būtent pastarųjų atstovai gali būti apdovanoti savo partnerių nežemiška meile, apipilti dovanomis arba apgaulėmis (tiesiog pilnaties prožektorių šviesoje išaiškės paslaptys).

Taip pat Mergelėms ir Svarstyklėms kyla pavojus nukentėti dėl alkoholio, svaigalų, medikamentų (būtina tikrinti galiojimo datas, atidėti net  grožio injekcijas, nes tikėtina alergija). Tad derėtų šiomis dienomis atsisakyti alkoholio ir kt. svaigalų (ypač Avinams), tikrinti maisto kokybę (ypač Vandeniams), susilaikyti nuo finansinių machinacijų ir spontaniškų seksualinių santykių (ypač Liūtams).

Patarina visiems: melstis, medituoti, tapyti, kurti, klausytis muzkos, žiūrėti filmus, ilgiau pamiegoti ar pavaikštinėti gamtoje, palei vandenį, išsimaudyti vonioje. Palanku puoštis ar šalia turėti ametistą, akvamariną, flouritą, mėnulio akmenį.

Įspėjimas visiems: geriau neisiaškinti santykių, jei nenorite jų galutinai nutraukti, nežaisti pinigais, nes jau aktyvi Urano Jautyje ir Veneros Skorpione opozicija (tiksli ji bus 23 d).  Nors lyg tyčia gali apimti noras išsilaisvinti iš stabiliai palaimingų santykių, stabiliai vienodos algos, tėvų globos.

Derliaus pilnatimi visuomet vadinamas pilnas mėnulis Žuvyse rugsėjį. Tai išties metas imti „derlių“ to, kas užsimezgė apie kovo 13 d., t.y. per Žuvų jaunatį. O šiuosyk Derliaus pilnatis  uždaro ir dviejų savaičių rezultatų periodą tarp vasaros ir žiemos užtemimų: tai, kas įvyko, atėjo/išėjo  gyvenime, pasiūlymai, kuriuos gavote – karma ar savu elgesiu užtarnautas rezultatas (ypač Dvyniams ir Šauliams).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite