Angle down Atgal

Dėl Vilniuje rastos aviacinės bombos aplinkinėse gatvėse uždaromas eismas

Dėl Vilniaus Žvėryno rajone ketvirtadienį rastos aviacinės bombos neutralizavimo darbų aplinkinėse gatvėse uždaromas esimas, patvirtino Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos vadas kapitonas Nerijus Alekna.

„Policijos pareigūnai uždarys eismą rekomenduojamose vietose, atliks evakuaciją. Kai bus vietovė, kaip sakoma, tvarkinga ir švari, tada išminuotojai pradės daryti savo darbą“, – BNS sakė N. Alekna.

Pasak jo, eismas bus uždarytas aplinkinėse gatvėse – Ukmergės, Pieninės, Stumbrų gatvėse, dalyje kelio E272.

N. Alekna teigia, kad bombą neutralizuoti tikimasi kuo greičiau.

„Mes tikimės kuo greičiau, nes mūsų tikslas kuo greičiau ją neutralizuoti, kad žmonės galėtų grįžti į savo normalų gyvenimą. Bet tikrai neskubinsime saugumo procedūrų, kurios yra privalomos, nes vis tiek mūsų pagrindinis tikslas yra viską atlikti kuo saugiau“, – sakė jis.

Bomba Žvėryno rajone per statybos darbus buvo rasta ketvirtadienio rytą.

Darbus atliekančios įmonės „Vilnius Town Group“ vadovas Josifas Platačas BNS sakė, kad bomba aptikta kasant gruntą maždaug trijų metrų gylyje po nugriautu pastatu.

N. Alekna anksčiau BNS teigė, kad tokio dydžio sprogmenys, kuriems neutralizuoti prireikia papildomos išminuotojų komandos, Lietuvoje randami kelis kartus per metus.

Daugiau skaitykite: Vilniuje rasta aviacinė bomba, įvestas planas „Skydas“ ir Vilniuje radus aviacinę bombą, jos nukenksminti siunčiama daugiau karo išminuotojų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite