Angle down Atgal

Dėl koronaviruso grėsmės įkurtas valstybės lygio operacijų centras rinksis į posėdį

Valstybės lygio operacijų centras ketvirtadienį rinksis į posėdį, kuriame spręs klausimus dėl masinių renginių atšaukimo.

Kaip trečiadienį sakė ministro pirmininko patarėjas kovos su korupcija, ryšių su parlamentu ir strateginės komunikacijos klausimais Skirmantas Malinauskas, valstybės lygio operacijų centras priims sprendimą ir dėl penktadienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančių Eurolygos rungtynių tarp „Žalgirio“ klubo bei Milano „AX Armani“ ekipos.

„Visi klausimai, susiję su masiniais renginiais, krepšinio varžybomis, artėjančia Kaziuko muge, didžiuliais Kovo 11-osios renginiais ir t.t., bus svarstomi ekstremalių situacijų aktyvuotame centre. Sprendimus priiminės centro vadovas, specialistai. Rytoj (ketvirtadienį – ELTA) yra bendras posėdis, klausimai bus svarstomi“, – patvirtino S. Malinauskas.

Siūloma, kad centrui vadovautų sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Koronaviruso epidemijai kilus Šiaurės Italijoje, apie sukėlėją praneša vis daugiau Europos šalių. Apie Covid-19 atvejus antradienį skelbė Austrija, Kroatija, žemyninė Ispanija, Šveicarija ir Graikija. Virusas gresia išplisti ir Persijos įlankose regione.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite