Angle down Atgal

Dėl karantino „Kautra“ praneša laikinai stabdanti tarpmiestinius maršrutus

Lietuvoje paskelbus karantiną bei drastiškai sumažėjus judėjimui šalyje, nuo ketvirtadienio, kovo 26 dienos, laikinai stabdomi „Kautra“ vykdomi tarpmiestiniai maršrutai, informuojama bendrovės pranešime.

„Pastarąsias savaites dirbome ekstremaliomis karantino sąlygomis, deja, matome, kad nėra išeities ir turime laikinai stabdyti pervežimus. Dėl karantino žmonės tiesiog nebekeliauja, o jo sąlygos tik griežtės. Šias savaites dirbome nuostolingai, bet vežėme keleivius, užtikrinome paslaugą. Vis dėlto turime bent laikinai sustoti”, – pranešime spaudai sako „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Anot vežėjų, dėl nutrauktų reisų keleiviams pinigai už bilietus bus grąžinami įprasta tvarka. Tuo tarpu, pasak įmonės atstovų, išankstinių bilietų šiuo metu yra parduota minimaliai.

Vykimas įmonės tarpmiestiniais maršrutais laikinai stabdomas iki karantino pabaigos. Įmonė toliau tęs keleivių pervežimą priemiestiniais maršrutais Kauno rajone, taip pat Klaipėdos, Alytaus, Druskininkų miestuose, teigiama „Kautra“ pranešime žiniasklaidai.

Įmonės valdomos autobusų stotys Kaune, Alytuje, Prienuose, Vilkaviškyje toliau tęsia darbą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite