Angle down Atgal

Dėl dalyvavimo neteisėtose lenktynėse trims mėnesiams teisę vairuoti prarado D. Rapšys

Policija dėl dalyvavimo neteisėtose lenktynėse skyrė baudą ir trims mėnesiams atėmė teisę vairuoti iš plaukiko Dano Rapšio, trečiadienį pranešė portalas delfi.lt.

Pasak portalo, geriausias 2019 metų Lietuvos sportininkas buvo nubaustas 85 eurų bauda ir teisės vairuoti atėmimu dėl to, kad dalyvavo gegužės 15 dieną Šiauliuose vykusiose neteisėtose „drag“ tipo lenktynėse.

Administracinių nusižengimų kodekse dalyvavimas neteisėtose lenktynėse prilygintas pavojingam ir chuliganiškam vairavimui, už šį pažeidimą plaukikui buvo skirta švelniausia numatyta sankcija.

Portalui susisiekus su D. Rapšiu, jis gailėjosi savo poelgio ir teigė prisiimantis už jį atsakomybę.

„Pasielgiau neatsakingai. Nuvažiavau į dideles lenktynes Šiauliuose, vadinamąjį „dragą“. Aplinkybes dar aiškinuosi, tačiau esu pasirengęs prisiimti atsakomybę už savo neatsakingumą, net jei tai reiškia, kad tris mėnesius praleisiu be vairuotojo pažymėjimo“, – delfi.lt sakė D. Rapšys.

Šiaulių apskrities policija pirmadienį pranešė, kad už dalyvavimą gegužės viduryje vykusiose lenktynėse, chuliganišką vairavimą ir greičio viršijimą 225 eurų baudomis ir teisių atėmimu vieneriems metams buvo nubausti devyni vairuotojai.

Dar šeši vairuotojai sulaukė tokios pat bausmės, kaip ir D. Rapšys – 85 eurų baudos ir teisių atėmimo trims mėnesiams.

Pasak policijos, turima dar dvi-trys valandos filmuotos medžiagos, kurią išanalizavus, bus identifikuojami ir kiti pažeidėjai.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite