Angle down Atgal

Dėdės kūną į paštą atitempęs ir jo pensiją pasiimti norėjęs vyras: „Nesupratau, kad jis mirė“

Praėjusį penktadienį, sausio 21-ąją, Airijoje įvyko itin makabriškas incidentas, gerokai išgąsdinęs vietos pašto darbuotojus ir klientus. Karlovo mieste vyras į pašto skyrių atitempė negyvą savo dėdę, stovėjo su numirėliu eilėje, nes norėjo pasiimti jo pensiją. Vyriškis tikina, kad nesuprato, jog be gyvybės ženklų tempiamas jo dėdė jau nebegyvas.

Declanas Haughney ir dar vienas neįvardintas vyras penktadienį nutarė su savo 66-erių dėde eiti į paštą, mat žinojo, kad senjoras turėjo gauti pensiją ir laikas ją atsiimti. Pašto skyrius yra visai šalia namų, kur gyveno senjoras su sūnėnu – vos penkios minutės pėsčiomis.

Vyras pasakojo, kad pirmas pora minučių dėdė ėjo normaliai, o tada netikėtai sukniubo. Tačiau senjorui, esą, anksčiau yra buvę panašių priepuolių, taigi jis su draugu tiesiog patogiai apglėbė dėdę rankomis ir likusį kelią tempė jį iki pašto. Vyras dievagojosi tikrai nesupratęs, kad žmogus mirė.

40-metis pasakojo, kad jiedu su kitu vyriškiu ir mirusiu dėde stojo į eilę su kitais klientais ir laukė, kada prieis prie langelio. Ir tik tada, kai vienas iš vyrų paleido dėdę ir šis be gyvybės ženklų krito ant grindų, jiedu suprato, jog kažkas čia negerai.

Declanas pridūrė: „Jis tiesiog ėmė ir nukrito“.

Sutrikę pašto lankytojai ir personalas suskubo kviesti pagalbą, tačiau buvo per vėlu, konstatuota vyriškio mirtis.

Sūnėnas buvo apkaltintas bandymu pasisavinti savo dėdės pinigus, jis tai neigia. Vyras aiškina, kad gyveno kartu ir dalindavosi pinigais bei išlaidomis.

Nors oficialūs kaltinimai dėl dėdės mirties jam nepareikšti, pats Declanas dėl šio neįprasto incidento yra vadinamas „žudiku“.

Vyras mano, kad yra kaltinamas žmogžudyste dėl savo praeities – jis kalėjo dvejus metus, turėjo problemų su narkotikais, bet pastaruosius trejus metus yra švarus, o kartą pateko už grotų dėl sukčiavimo, pavogęs savo tetos banko kortelę.

Declanas pasakoja, kad savo dėdę mylėjo ir yra sugniuždytas dėl staigios jo mirties: „Jis mano dėdė. Žmogus, kuris mane užaugino. Esu sukrėstas. Mano širdis plyšta.“

Jau atliktas tyrimas senjoro mirties priežasčiai nustatyti, tačiau  tyrimo rezultatų teisėsauga kol kas neskelbia dėl operatyvinių priežasčių.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite