Angle down Atgal

Dažniausios moterų stiliaus klaidos

Kad ir kaip puoselėtume savo įvaizdį, ne visuomet pavyksta atrodyti taip, tarsi ką tik būtume nužengusios nuo žurnalo viršelio. Visgi, kartais tokią nesėkmę gali nulemti visiškai nedidelės, tačiau labai reikšmingos detalės. Susipažinkite su stiliaus klaidomis, kurias kitos moterys padaro dažniausiai – galbūt kai kuriose situacijose ir pačios turėsite iš ko pasimokyti.

Atskleidžiama per daug

Net ir tuomet, jei norite sukurti intriguojantį ir viliojantį įvaizdį, persistengti nereikėtų – nei labai trumpa, nei itin aptempta suknelė nepridės Jums papildomo žavesio. Ypač tuomet, jei taip nuspręsite apsirengti pakankamai formalioje aplinkoje. Visgi, jei pasirinksite protingą iškirptę ar sijoną su skeltuku, atrodysite kur kas įspūdingiau. Kitaip tariant, siekiant atrodyti skoningai, reikėtų palikti ir šiek tiek paslaptingumo.

Pasirenkamas netinkamas dydis

Nesvarbu, ar tai būtų populiariosios tunikos moterims, ar bet kuris kitas Jūsų mėgstamas rūbas, turėtumėte atsakingai rinktis Jums tinkamą dydį. Per maži, aptempti drabužiai nepaskatins numesti kelių kilogramų, o pernelyg didelė apranga neleis pasislėpti – pasirinkusios netinkamą modelį, iškreipsite siluetą ir pridėsite sau šiek tiek svorio. Tam, kad viso to būtų galima išvengti, rinkitės drabužius, kurie atitinka Jūsų matmenis ir konkretų figūros tipą – taip be didelių pastangų pabrėšite visus ryškiausius savo privalumus.

Neteisingai pasirenkami apatiniai rūbai

Apatiniai drabužiai išlieka nematomi, todėl daugelis moterų neskiria pakankamai dėmesio jų pasirinkimui ir būtent tai nulemia kone didžiausias jų stiliaus klaidas. Tiek kelnaitės, tiek ir liemenėlės visų pirma turėtų būti tinkamo dydžio, o apsirengus viršutiniais rūbais neturėtų matytis jokių jų sukuriamų linijų. Geriausia, jei kas kartą apsirengusios, gerai apsižiūrėsite – taip labai greitai atfiltruosite nelabai Jums tinkamą apatinį trikotažą.

Neatkreipiama dėmesio į smulkias detales

Taisymo reikalaujantys batų kulnai, nudaužyti jų priekiai, iš drabužių kyšančios etiketės ar siūlai ir kitos panašios detalės gali atrodyti nedidelės smulkmenos, tačiau iš tiesų jos ženkliai prisideda prie mūsų formuojamo įvaizdžio. Tačiau tokių klaidų tikrai nėra sunku išvengti – tam tereikia šiek tiek Jūsų atidumo ir kritiško vertinimo.

Neįvertinama aksesuarų svarba

Avalynė, rankinės ir papuošalai yra tie aksesuarai, kuriuos išeidamos iš namų turėtumėte keisti kuo dažniau – taip net ir vilkėdamos tuos pačius rūbus, kaskart plėtosite vis kitokį įvaizdį. Tiesa, šiuo atveju persistengti taip pat nereikėtų, kadangi galutinis rezultatas gali atrodyti šiek tiek neskoningai. Tai ypač aktualu kalbant apie papuošalus: jei mėgstate didesnį jų kiekį, pasistenkite, kad kai kurie iš jų būtų paprastesni ir „užleistų“ vietą masyvesniems. Plačią aksesuarų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Atkreipusios dėmesį į visus šiuos aspektus, kurdamos savo įvaizdį nuo šiol galėsite išvengti bet kokių klaidų. Svarbiausia, kad su atitinkama apranga jaustumėtės ne tik žaviai, bet ir patogiai – taip daug lengviau galėsite pasitikėti savimi. 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite