Angle down Atgal

Dažniausiai į kairę sukantys Zodiako ženklai

Astrologai yra tikri, kad žmogus gauna daugybę charakterio bruožų iš žvaigždžių, kurios gimimo metu spindėjo danguje.

Zodiako ženklai suteikia žmogui ypatingų savybių, kurios juos išskiria iš kitų. Kai kurie pasižymi įgimta drąsa ir charizma, o kiti geba būti itin draugiški ar apsukrūs. Pasirodo, kad nuo žvaigždžių priklauso net ištikimybė ir santykiai su meilužiais.

Yra keletas Zodiako ženklų, kurie apgaudinėjimo nelaiko ypatingu nusižengimu. Tokiems žmonėms ištikimybė santykiuose nėra meilės patvirtinimas. Jie gali būti idealūs draugai ir meilužiai, tačiau neturėtumėte laukti ir reikalauti iš jų lojalumo. Astrologai įvardijo labiausiai linkusius į kairę sukti Zodiako ženklus, pasirodo, kad vyrams ir moterims tai yra skirtingi ženklai. Tai kas šie žmonės ir ar jie tikrai nėra tinkami rimtiems ilgalaikiams santykiams?

Neištikimiausios moterys

Didžioji dalis dailiosios lyties atstovių yra namų saugotojos. Pagal savo prigimtį moterys mažai linkusios svetimauti ir retai renkasi laisvės kelią. Tačiau net ir tarp moterų yra Zodiako ženklų, kurie nėra pernelyg jautrūs partnerių lojalumui. Labiausiai į ištikimybę per pirštus žiūri Avinės ir Svarstyklės.

Avinas

Žavingos, aktyvios ir linkusios eksperimentuoti, šio ženklo damos visada pasirengusios skubėti į aistrų bedugnę. Moteris Avinas pasiduos vilionėms, jei jos žada naujos patirties. Dažniausiai Avinai eina į kairę tik dėl susidomėjimo ir smalsumo.

Natūralaus atsargumo ir gudrumo dėka po Avino ženklu gimusios moterys retai atsiduria skandalų ir meilės trikampių centre. Jos ras daug būdų paslėpti svetimavimą ir išlaikyti šeimą kartu.

Svarstyklės

Rudenį gimusios moterys pasižymi nuostabia charizma. Iš gamtos jos gavo daugybę dovanų, įskaitant subalansuotą charakterį, teisingumo jausmą, bendravimo paprastumą, proto greitumą, neišsenkančią vaizduotę. Svarstyklės retai apsisprendžia išduoti. Dažniausiai jos nori tik flirto, nors jis ir gali būti gana atviras. Vyrams bus sunku susitaikyti su tokiu savo mylimosios elgesiu, tačiau jie negalės pakeisti savo antrosios pusės požiūrio į priešingą lytį.

Visko priežastis yra Svarstyklių nuolatinis noras būti dėmesio centre, natūralus žavesys ir paprastas bendravimas. Šio ženklo moterys visada trauks dėmesį, nes joms jo tiesiog reikia.

Neištikimiausi vyrai

Kelių Zodiako ženklų atstovai-vyrai visiškai nesupranta, kas yra ištikimybė. Nepaisant to, kad daugelis vyrų neigia monogamiją, iš tikrųjų būtų sunku juos suvilioti. Tačiau Dvyniai ir Žuvys nuolat ieško naujų nuotykių, todėl retai kada būna ištikimi tik vienam partneriui ir rodo jam nuoširdžią meilę.

Dvyniai

Vyrai, gimę po Dvynių ženklu, myli ir vertina asmeninę laisvę. Astrologai mano, kad būtent todėl jie retai tampa ištikimais vyrais. Santuokinė ištikimybė jiems yra sutartis, kurios jie gali nepaisyti.

Dvyniai vyrai retai lieka ištikimi vienam partneriui. Jie yra pasirengę išdavystei bet kurią akimirką, nes nelaiko to kažkuo ypatingu, nemano, kad neištikimybė yra nemeilės įrodymas. Dėl šio charakterio bruožo Dvyniai nuolat ieško naujų įspūdžių, taigi retai sukuria ilgalaikius santykius ir galų gale būna vieniši.

Žuvys

Daugelis astrologų šį Zodiako ženklą vadina ne tik lengvabūdiškiausiu, bet ir labiausiai sukančiu kairėn. Taip yra dėl to, kad po Žuvų ženklu gimę vyrai retai kada jaučia gilius tikrus jausmus. Jie sugeba prisitaikyti, todėl visada randa lengviausią būdą pasiekti savo tikslą.

Žuvys neištikimybės nelaiko išdavyste, nes greitai pamiršta savo pažadus ir veiksmus. Meilė ir ištikimybė jiems neturi jokios vertės, todėl jie gali lengvai ir nesigailėdami keisti partnerius. Jų egoizmas dažnai tampa vienatvės priežastimi brandžiame amžiuje.

Labiausiai neištikimų Zodiako ženklų sąrašas atskleidžia tik tendencijas ir tai dar nereiškia, kad jis tinka be išimties visiems aprašytų Zodiako ženklų savininkams. Reikėtų atminti, kad visi žmonės turi individualių charakterio bruožų.

Pasak astrologų, ne visi žmonės, gimę po aukščiau aprašytais Zodiako ženklais, jus išduos nedelsiant. Visgi tai ženklai, kurie dažniausiai pasiduoda šiai pagundai.

Net jei jūsų partneris aprašytas kaip labiausiai linkęs svetimauti, neturėtumėte su juo nutraukti santykių. Gali paaiškėti, kad jo išskirtinis charakteris ar stiprios moralinės vertybės padės sukurti tvirtus, ilgalaikius ir sąžiningus santykius.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite