Angle down Atgal

Daugiau sutvarkytų gatvių Marijampolėje

Aušros gatvės gyventojai jau džiaugiasi kapitaliai suremontuota gatve: žvyro dangą pakeitė asfaltas, nebeliko duobių ir dulkių debesų. 

Nauja asfalto danga nugulė ant beveik 400 metrų gatvės atkarpos, nuo Vytenio gatvės iki Artojų gatvės sankryžos. Kapitalinio remonto metu taip pat buvo padarytos ir patogios nuovažos į gyvenamuosius namus. Šiame gyvenamajame rajone dabar sutvarkytos ir aplinkinės gatvės, t. y. V. Šlekio, Varpo, Artojų ir Vytenio.

„Dėkoju Aušros gatvės gyventojams už kantrybę ir supratimą, nes gatvės kapitalinio remonto darbai išties truko ilgiau nei buvo planuota, tačiau rezultatas – nauja, patogi asfalto danga su nuovažomis į žmonių namus, išties džiugina. Tikiuosi, kad gatvės gyventojai džiaugiasi patogesniu judėjimu ir išnykusiais dulkių debesimis“, – sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

Netoliese esanti Vytenio gatvė taip pat buvo atnaujinta. Čia buvęs aptrupėjęs ir lopytas asfaltas buvo pakeistas nauju ir kokybišku. Atskiriant važiuojamąją kelio dalį nuo pėsčiųjų tako ir žaliųjų zonų buvo sudėti betoniniai borteliai. Anksčiau čia taip pat kildavo problemų dėl netinkamo gatvės lietaus vandens nuvedimo, tačiau darbų metu buvo išspęstą ir ši problema.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite