Angle down Atgal

Darbo rinkos diena Liolių seniūnijoje

Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis ir mero pavaduotojas Egidijus Ūksas dalyvavo Užimtumo tarnybos prie LR SADM Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Kelmės skyriaus reginyje Liolių seniūnijoje. Į susitikimą buvo pakviesti Liolių seniūnijos verslininkai ir asmenys, registruoti Užimtumo tarnyboje.

Susitikimą pradėjo Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento patarėja Daiva Čiegienė, kuri pristatė tarnybos veiklos tikslus ir teikiamas paslaugas, kvietė išklausyti darbdavius, pabendrauti su jais asmeniškai. Užimtumo tarnyboje iš Liolių seniūnijos registruoti 156 asmenys. Kaip sakė patarėja, Kelmės rajone yra daugiausiai ilgalaikių bedarbių ir net 30 proc. tarnybos klientų yra apskritai nemotyvuoti dirbti. Užimtumo tarnybos tinklalapyje yra pateikta informacija apie kvietimus teikti paraiškas ir gauti negrąžinamą beprocentę paramą verslui.

Meras Vaclovas Andrulis, kalbėdamas apie bedarbystę rajone, sakė, kad tokie susitikimai seniūnijose turi padėti rasti sprendimus, kaip įsidarbinti, persikvalifikuoti ar sukurti savo verslą, kaip išspręsti nelegalaus darbo problemą. Asmuo negali būti registruotas Užimtumo tarnyboje daugelį metų, su tuo neturi būti taikstomasi. Rajono vadovas ragino pagalvoti apie žmogaus, einančio į darbo biržą, tikslą, ir palinkėjo susirinkusiems gražaus bendradarbiavimo, surasti savo darbą ir užsiėmimą.

Užimtumo tarnybos Kelmės skyriaus paslaugų darbdaviams konsultantas Židrūnas Šapalas pristatė atvykusius darbdavius, kurie supažindino su jų įmonių, įstaigų darbo pobūdžiu ir ieškomais darbuotojais. Šiaulių klientų aptarnavimo departamento vyriausioji specialistė Janina Šiaulienė pateikė informaciją apie laisvas darbo vietas visoje Šiaulių teritorijoje – jų yra daugiau nei tūkstantis. Darbo vietų yra, tik trūksta motyvacijos ir aktyvumo. Kelmės skyriaus karjeros konsultantė Aurelija Mickūnienė supažindino su profesiniu mokymu, stažuočių galimybe.

Kelmės verslo informacijos ir turizmo centro direktorė Vilija Virbickė informavo apie paramą pradedantiems verslą – apie galimybę gauti Nacionalinės mokėjimo agentūros subsidiją verslo pradžiai – 16 tūkst. arba 40 tūkst. eurų – ir kvietė besidominčius verslo pradžia bendradarbiauti su centru.

Savivaldybės administracijos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite