Angle down Atgal

Dar viena gera žinia: Raseiniuose bus įrengtas „Skate“ parkas

Gera žinia Raseinių jaunimui ir visiems aktyvaus laisvalaikio mėgėjams: mieste planuojama įrengti naujutėlį „Skate“ parką.

Naujienomis su gyventojais savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pasidalino Raseinių rajono meras Andrius Bautronis.

„Darbo savaitę pradedame nuo gerų naujienų. Šį kartą nudžiuginsiu aktyvaus laisvalaikio mėgėjus. Pagaliau Raseinių mieste atsiras nauja laisvalaikio zona – Raseikos parke projektuojamas „Skate“ parkas. Planuojame įrengti riedučių, riedlenčių ir BMX rampas“, – praneša A. Baurtonis.

Pasak mero, jaunimui jau seniai trūksta tokios erdvės. Siekiant išsiaiškinti, koks parkas labiausiai patiktų raseiniškiams, internete buvo vykdyta ir apklausa.

„Pagrindinis klausimas buvo, kokio parko nori jaunimas? Betoninio ar faneruotės? Internetinio balsavimo metu dauguma pasisakė už betoninį. Atsižvelgdami į jaunimo išsakytą nuomonę ir įsivardiję visus privalumus, pritarėme betoninio parko statyboms“, – sako meras.

Pasak A. Bautronio, parkas galėtų atrodyti panašiai, kaip pateiktoje nuotraukoje, tačiau kol kas tiksliai pasakyti dar negalima. Meras žada pasidalinti vizualizacijomis su gyventojais, kai tik bus parengti projektiniai pasiūlymai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite