Angle down Atgal

D. Adomaitis traukiasi iš Lietuvos rinktinės trenerio posto

Vieną paskutinių Lietuvos rinktinės treniruočių Kinijoje surengęs Dainius Adomaitis paskelbė, kad traukiasi iš komandos vyriausiojo trenerio pareigų.

Lietuvos žurnalistų paklaustas, ką turėjo omenyje, po šeštadienio rungtynių kalbėdamas apie „paskutinį kartą“, D. Adomaitis pripažino nebetęsiantis darbo prie nacionalinės komandos vairo.

„Manau, kad sulaukėme rytojaus rungtynių ir pasibaigus čempionatui bus pasakyta. Jūsų viską svarstykite logiškai. Man atrodo, kad čia pasakymas gali būti tik vienas. Kito nėra. Lietuvai būti tik tarp 16 stipriausių komandų nėra geras rezultatas. O už rezultatą atsako kas? Treneris. Aš kito varianto nematau. Čia net nesvarstytina. Sprendimas jau yra priimtas. Jau buvo prieš išvažiuojant pasakyta, kad tenkina vienintelis rezultatas – išėjimas į olimpines žaidynes.

Žinojome, ką turime pasiekti, o jeigu ne, tai viskas. Čia yra mano asmeninė pozicija, aš kaip žmogus keliu ambicijas sau“, – D. Adomaitį cituoja Basketnews.lt.

45-erių specialistas prie Lietuvos rinktinės vairo stojo 2016-aisiais, kai komandoje darbą baigė Jonas Kazlauskas.

2017-ųjų Europos čempionate jo vadovaujama komanda krito aštuntfinalyje, vos su vienu pralaimėjimu įveikė pasaulio čempionato atranką, tačiau jame apmaudžiai pralaimėję prieš Australiją ir Prancūziją galiausiai užims tik 9-16 vietą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite