Angle down Atgal

COVID-19 Vilkaviškio rajone: Per pastarąjį mėnesį sergančiųjų sumažėjo maždaug tris kartus

Penktadienio popietę Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka pasidalijo gera žinia – sergančiųjų COVID-19 liga skaičius pastaruoju metu stipriai sumažėjo. Nors naujų atvejų nustatoma vis dar kasdien, bet lyginant su situacija, kuri buvo sausio viduryje, sergamumo rodikliai gerėja. 

„Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad per praėjusią parą Vilkaviškio rajone registruota 10 naujų COVID-19 atvejų. Noriu pastebėti, kad vakar įvykdžius perorganizavimą statistinius duomenis pateikiančiose sistemose, ten skelbiami duomenys atsilieka maždaug para, todėl galimi nesutapimai.

Apie skaičius. Sergančiųjų skaičius rajone per pastarąjį mėnesį sumažėjo maždaug tris kartus! Sausio viduryje turėjome virš 600 sergančiųjų, šios savaitės pradžioje – apie 300, o šio ryto duomenimis, iš viso Vilkaviškio rajonui priskiriama 159 sergančių COVID-19 liga asmenų“, – skelbia Neiberka. 

Meras taip pat patikino, kad Vilkaviškio rajone ir toliau tęsiama pedagogų vakcinacija. „Šiandien rajone toliau vykdoma švietimo darbuotojų vakcinacija. Bus paskiepyta dar 120 pedagogų. Iš viso mūsų rajone pirma vakcinos doze jau paskiepyta 1250 gyventojų (3,65 proc.), antra vakcinos doze – 795 (2,32 proc.)“, – skelbiama mero įraše. 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite