Angle down Atgal

COVID-19 situacija Šiauliuose – virusas ir toliau plinta darželiuose

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, per praėjusią parą  Šiaulių apskrityje nustatyti 22 nauji koronaviruso atvejai.

Trys susirgimai siejami su židiniais Šiaulių darželiuose. Pirmasis atvejis patvirtintas lopšelio-darželio „Bitė“ darbuotojui, antrasis – lopšelio-darželio „Trys nykštukai“ darbuotojui, kurio užsikrėtimo aplinkybės siejamos su židiniu lopšelyje-darželyje „Kregždutė“, su kuriuo iš viso šiuo metu siejamos penkių asmenų užsikrėtimo aplinkybės. 

Šiaulių apskrityje užfiksuoti penki nauji su Respublikine Šiaulių ligonine susiję atvejai. Šiame židinyje jau nustatyti 24 užsikrėtimai.

Penki atvejai – ir Radviliškio ligoninėje: susirgo du darbuotojai ir trys pacientai. Iš viso čia patvirtinti 107 susiję infekcijos atvejai: serga 59 pacientai, 38 darbuotojai ir dešimt antrinių kontaktų, t. y. asmenys, kurie šiuo metu ligoninėje negydomi ir nėra jos darbuotojai.

Nauji židiniai užfiksuoti Kuršėnų ligoninėje ir Kelmėje: Kuršėnų gydymo įstaigoje per parą patvirtinti trys koronaviruso atvejai, visi užsikrėtusieji – pacientai, Kelmėje patvirtinti du nauji atvejai, siejami su Kelmės pienine. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite