Angle down Atgal

COVID-19 serga 46 Lazdijų rajono gyventojai

Ketvirtadienį nustatyti dar 8 nauji susirgimai COVID-19 liga, pranešė Lazdijų rajono savivaldybės administracija. Susirgo po 2 gyventojus Lazdijų miesto, Seirijų, Veisiejų seniūnijose, po 1 – Lazdijų ir Šventežerio seniūnijose.

Iš 46 Lazdijų rajone nustatytų COVID-19 ligos atvejų, Lazdijų miesto seniūnijoje užfiksuota 11 susirgimų, Veisiejų seniūnijoje – 10, Noragėlių seniūnijoje – 9, Seirijų seniūnijoje – 5, Šventežerio seniūnijoje – 4, po tris susirgimus – Lazdijų ir Būdviečio seniūnijose, 1 susirgimas – Krosnos seniūnijoje.

„Būkime susitelkę ir atsakingi už save bei kitus. Tik taip galime sumažinti grėsmę ir užkirsti kelią COVID-19 viruso plitimui“, – primena Savivaldybė.

Miesto valdžia kviečia nepamiršti, kad pandemijos laikotarpiu pagyvenę ir ribotai galintys savimi pasirūpinti žmonės yra itin pažeidžiami.

„Karantino laikotarpiu turime puikią galimybę prasmingai leisti laiką rūpindamiesi kitais! Bendravimas yra reikalingas visiems, tačiau jis ypač svarbus tiems, kurie yra vieniši. Parodykime, kad mums rūpi kitų žmonių nuotaika ir savijauta. Pasikalbėkime su jais apie tai, kas jiems tuo metu svarbu!

Padėkime vienišiems žmonėms nepasiklysti sveikatos išsaugojimui svarbios informacijos sraute! Patarkime, kaip epidemijos laikotarpiu jie turėtų rūpintis savo higiena ir sveikata!

Padėkime pasinaudoti technologijomis nuotoliniu būdu apmokant sąskaitas, užsisakant medikamentus ar kitas būtinas prekes!“ – ragina Savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite