Angle down Atgal

„CodeAcademy Kids“ vasaros stovyklos – verslumui ir kūrybiškumui skatinti

Inovatyvaus švietimo akademija moksleiviams „CodeAcademy Kids“ visus mokslo metus moko programuoti, o vasarą kviečia susipažinti su žaidimų kūrimu, robotika ir verslo industrijos ypatybėmis. Šią vasarą laiko patikrintos stovyklos papildytos atnaujintu turiniu: bendrosiomis ugdymo programomis, Pasaulinės Robotų Olimpiados programa bei naujausių technologijų apžvalga. Akademija siūlo net tris, pagal skirtingo amžiaus vaikų ir moksleivių poreikius suformuotas, stovyklas. 

Pirmoji stovykla, vyksianti birželio pabaigoje, yra skirta jauniausiems akademijos moksleiviams - vaikams nuo 7 iki 10 metų. Penkių dienų kūrybiškumo ir žaidimų kupina vasaros stovykla „Silicon Valley Adventure“, kurioje stovyklautojai kurs savo stalo žaidimą bei lavins skaitymo ir rašymo, matematikos ir logikos įgūdžius. Į šių metų stovyklos programą organizatoriai taip pat įtraukė užduotis, padėsiančias perprasti greitojo skaitymo elementus ir taikymą informacijos paieškoje, elektros energijos nagrinėjimą gamtamoksliniame kontekste bei reiškinių tyrinėjimą ir analizavimą taikant žaidimo asociacijas. Stovykla prasideda nuo tuščios žaidimo lentos, kuri tuo pačiu yra ir pasaulio žemėlapis. Stovyklautojai kuria savo stalo žaidimą, į kurį perkelia savo fantazijas ir apgyvendina herojus! Būtent šiuo požiūriu kuriamas integruotas stovyklos turinys, kai pagrindiniai mokomieji dalykai tyrinėjami ir atrandami per žaidimą ir problemų sprendimą. Inovatyvus integruotas tarpdalykinis mokymas padės pradinių klasių moksleiviams išmokti rišliai dėstyti mintis ir pasakoti istorijas. 

Liepos mėnesį akademija lauks vyrensių klasių moksleivių ir organizuos net dvi stovyklas - „Silicon Valley GameDev“ ir „Silicon Valley Hi-Tech“. „Silicon Valley GameDev“ stovykla, skirta 11 - 14 metų moksleiviams, grįžta pasipildžiusi Pasaulinės Robotų Olimpiados (World Robots Olympiad) tarptautiniu turiniu ir kviečia susipažinti su žaidimų kūrimo industrija per robotikos prizmę. Stovyklos metu moksleiviai susipažins su žaidimų kūrimo industrija, išgirs svečių pranešimus bei pristatymus bei lavins robotikos įgūdžius, kurie padės geriau įsisavinti žaidimo mechaniką. Bandant įveikti iš anksto numatytas užduotis su Lego Mindstorms EV3 robotais vaikai supras, kaip svarbu kuriant žaidimą apgalvoti kiekvieną žingsnį ir testuoti atlikus bent menkiausią pakeitimą. 

Antroji liepos mėnesį organizuojama stovykla yra skirta gimnazistams - 15 - 18 metų moksleiviams. Verslumo ir naujausių technologijų stovykla „Silicon Valley Hi-Tech“ supažindins moksleivius su verslo kūrimo principais bei naujausių technologijų galimybėmis ir panaudojimu. Praėjusiais metais stovyklą aplankė ir pranešimus skaitė technologijų ekspertai iš pirmosios lietuviškos kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics“, kompiuterinių žaidimų kūrėjai iš „Gluck Media“, kibernetinio saugumo specialistai iš „ESET“, atsinaujinančios energijos ekspertai iš „Green Genius“, dirbtinio intelekto ir veido atpažinimo technologijų kūrėjai iš „iDenfy“ bei didžiųjų duomenų specialistai iš Tokenmill“. Visos stovyklos metu dalyviai kurs savo verslus, kuriuos stovyklos pabaigoje pristatys kompetetingai komisijai, vertinančiai tikrų startuolių pristatymus hakatonuose bei investavimo renginiuose.  

„Silicon Valley“ - dienos stovyklos, vykstančios 5 dienas per savaitę. Šių stovyklų išskirtinumas - ypatingos bei įkvepiančios lokacijos: kūrybinių industrijų centras „Pakrantė“ bei Baltijos šalių Silicio slėniu vadinamas „Vilnius TechPark“. Stovyklų metu bus laikomasi tuo metu galiojančių operacijų vadovo nustatytų visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygų, o vaikų skaičius stovykloje - ribotas. Plačiau apie stovyklas galima sužinoti čia

Remiamas turinys


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite