Angle down Atgal

Čikagoje iš pravažiuojančio automobilio nušautas vienerių metų berniukas

Čikagoje iš pravažiuojančio automobilio buvo nušautas vienerių metų berniukas, o jo mama buvo sužeista. Toks incidentas apstulbino trečio pagal dydį Amerikos miesto valdžią, pripratusią prie dažno smurto panaudojant ginklą.

22 metų moteris šeštadienio popietę važiavo namo, kai užpuolikas sustojo prie jos automobilio ir maždaug aštuonis kartus iššovė. Berniukui buvo pataikyta į krūtinę, o moteriai kulka kliudė galvą, pranešė policija.

„Tai vyksta jau tikrai per dažnai, – žurnalistams miesto pietinėje dalyje, kur įvyko incidentas, sakė Čikagos policijos operacijų vadas Fredas Walleris (Fredas Voleris). – Kada tai pasibaigs? Kada jau pasakysime, kad gana yra gana?“

Šis išpuolis buvo įvykdytas praėjus savaitei po to, kai labai panašiomis aplinkybėmis Čikagos vakarinėje dalyje žuvo trejų metų berniukas, važiavęs automobiliu su savo tėvu.

„Mes sugausime tą žmogų, kuris nužudė trimetį. Mes sugausime tą žmogų, kuris nužudė ir šį vaiką“, – sakė F. Walleris.

Čikagos merė Lori Lightfoot (Lori Laitfut) ir policijos superintendentas Davidas Brownas (Deividas Braunas) paragino miesto gyventojus suteikti informacijos apie šeštadienio išpuolį.

Kol kas dėl šių incidentų niekas nesuimtas, tačiau policija ir toliau tiria abu atvejus.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite