Angle down Atgal

Buvusio karinio aerodromo teritorijoje degė šiukšlės

Kėdainių rajone, buvusio karinio aerodromo teritorijoje, kilusio gaisro metu degė didžiulė šiukšlių krūva. Pasirodo, kad šiukšlės čia buvo supiltos savavališkai, o gaisras kilo dėl žmogaus neatsargaus elgesio su ugnimi arba buvo sukeltas tyčia.

Pamatė atsitiktinai

Bendrajame pagalbos centre skubiuoju pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Kėdainių rajone, Daukšių kaime mato daug dūmų, kažkas dega. Žmogus pasakojo, kad į dangų kyla aukštų ir juodų dūmų stulpas.

Į įvykio vietą buvo išsiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Degė šiukšlynas

Į įvykio vietą atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms ir atlikus žvalgybą, nustatyta, kad buvusio karinio aerodromo teritorijoje dega didelis kalnas sukrautų šiukšlių.

Ugniagesiai, panaudoję švirkštą, gaisrą greitai likvidavo.

Aplink gaisravietę nebuvo jokių pašalinių asmenų.

Manoma, jog gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus žmogaus elgesio su ugnimi arba netgi galėjo būti sukeltas tyčia.

Šiukšles pilti draudžiama

Buvusio karinio aerodromo teritorijoje šiukšlės buvo supiltos savavališkai. Čia jas pilti yra griežtai draudžiama – pastatyti ir apie tai informuojantys specialūs ženklai. Be to, čia dažnai patruliuoja policijos pareigūnai, viešosios tvarkos skyriaus specialistai, aplinkosaugininkai.

„Atliekas aerodromo teritorijoje pilti draudžiama. Už atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimus gali būti skiriama bauda iki 600 eurų“, – informuoja buvusio karinio aerodromo teritoriją prižiūrinti Kėdainių miesto seniūnija.

Pastebimai daugėja

Buvusio karinio aerodromo teritorijoje pastebimai daugėja žaliųjų, didelių gabaritų ir buityje susidarančių statybinių atliekų.

Kėdainių miesto seniūnija informuoja, kad žaliąsias atliekas iš gyventojų neribotai ir nemokamai priima Zabieliškio sąvartynas, o statybines atliekas nemokamai galima pristatyti patiems į surinkimo aikštelę mieste.

Žaliosios atliekos neribotais kiekiais priimamos Zabieliškio sąvartyno teritorijoje esančioje žaliųjų atliekų laikymo aikštelėje.

Didelių (stambių) gabaritų atliekos ir buityje susidarančios statybinės atliekos priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje J. Basanavičiaus g. 97A, Kėdainiai.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite