Angle down Atgal

Buvęs kikboksininkas nokautavo parduotuvės apsaugininką, nes šis liepė užsidėti veido kaukę

Buvęs kikboksininkas pačiame šalyje pavasarį paskelbto karantino įkarštyje susiginčijo ir vienu smūgiu nokautavo sostinėje įsikūrusios „Maximos“ apsaugos darbuotoją.

 

Kaip skelbia naujienų portalas Delfi.lt, incidentas Trakų Vokėje esančioje parduotuvėje įvyko balandžio 14-osios rytą. Vyriškis į parduotuvę atėjo be apsauginės veido kaukės, nors tuo metu jas dėvėti prekybos vietose buvo privalu tiek darbuotojams, tiek klientams.

Todėl prie vyro priėjęs apsaugininkas pareikalavo užsidėti kaukę arba išeiti iš parduotuvės. Tačiau buvęs sportininkas atsisakė tai daryti, ėmė ginčytis su apsaugininku ir galiausiai trenkė kumščiu jam į veidą. Smūgio būta stipraus – apsaugos darbuotojas iš karto krito ant žemės. Jam buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata.

Tačiau buvęs sportininkas baudžiamosios atsakomybės už šį išpuolį išvengė. Vilniaus apylinkės teismas išnagrinėjo bylą ir paskelbė, kad kaltinamasis susitaikė su nukentėjusiuoju. Mušeika turės šiam sumokėti 700 eurų kompensaciją už padarytą neturtinę žala.

 

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite