Angle down Atgal

Butrimonių gimnazijos mokiniai gaminosi atšvaitus patys

Lapkritis, gruodis – vieni iš tamsiausių metų mėnesių, kurių metu per neatsargumą nukenčia nemažai asmenų. Rūpinantis mokinių saugumu vykstant į mokyklą šiuo laikotarpiu Alytaus rajono Butrimonių gimnazijoje buvo organizuojama prevencinė pamoka – užsiėmimas „Pasigamink atšvaitą pats!“.

Pamoką organizavo ir vedė gimnazijos socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė, dailės ir technologijų mokytoja Neringa Jančauskaitė ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas – bendruomenės pareigūnas Donatas Katlauskas. Užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę parodyti savo kruopštumą bei kūrybiškumo įgūdžius patys susikurdami ir pasigamindami atšvaitą tokį, kokį norėtų visada segėti.

Pareigūnas D. Katlauskas akcentavo, jog atšvaitų tikslas – kad tamsiu paros metu juos nešiojantys būtų saugūs kelyje. Svarbu atminti, kad esant prastam matomumui bei tamsiam paros metui, svarbu ne tik turėti atšvaitą, tačiau ir tinkamai jį nešioti – vis dar ne visi mokiniai ar jų artimieji tamsiuoju paros metu vykdami į mokyklą ar darbą, laukdami stotelėse atvykstančio autobuso yra prisisegę atšvaitą ar turi kitą šviesą atspindintį daiktą.

Bendruomenės pareigūnas primena: būkime atsakingi – kiekvienas pasirūpinkime savo ir savo artimųjų saugumu!

Butrimonių gimnazijos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite