Angle down Atgal

Buto ar namo, kuriame gyvenate numeris turi įtakos jūsų likimui

Paprastai sakoma, kad vietos, kurioje gyvename, energija priklauso nuo ankstesnių nuomininkų ar apskritai tos vietos, kur yra butas ar namas.

Tačiau buto numeris, kaip ir mūsų gimimo data, yra susijęs su tuo, kaip mes ir kiti šeimos nariai jausis.

Taip pat atsitinka, kad tos pačios šeimos nariai namuose jaučiasi nemaloniai, bet tuo pat metu jaustis patogiai kituose namuose.

Tai paaiškinama tuo, kad tam tikro asmens energija gali netikti namų energijai. Kaip suprasti, kodėl tai vyksta?

Mes siūlome išsiaiškinti, kokio numerio bute gyvenate arba į kokį planuojate persikelti. Jei buto numerologinė vertė sutampa su jūsų energija, jūs jausitės patogiai.

Priešingu atveju galite būti persekiojami galvos skausmo, liūdesio ir kitokio pobūdžio negalavimų.

Taigi, pirmiausia apskaičiuokite buto numerologinį skaičių. Skaičiavimas yra labai paprastas: pavyzdžiui, buto numeris 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. „3“ yra buto numerologinis skaičius.

Numeris 1.Planeta – Saulė.

Šis butas užpildo savo savininkus su kūrybine energija ir gyvenimo džiaugsmu. Tai leidžia žmogui pritraukti kitų dėmesį. Jis naudingas menininkams, poetams, rašytojams, žurnalistams.

Butas turi turėti daug skirtingų įrenginių, o dominuojanti gama yra oranžinė-raudona. Tokių namų atmosfera yra nerūpestinga ir atvira.

Tačiau blizgesys yra skirtas tik geriems žmonėms, o blogis tokiuose namuose patirs tik nuostolius.

Numeris 2. Planeta – Mėnulis.

Intuicija ir kontempliacija. Butas yra palankus žmonėms, dirbantiems su mažais vaikais, virėjams ir muzikantams.

Pagrindinis dėmesys tokiame bute turėtų būti skiriamas veidrodžiui, o pagrindinė spalva – kreminė, su nedideliais smaragdo žalumais.

Rūpinkitės vonios kambario išvaizda – ji turi būti nepriekaištinga.

Numeris 3. Planeta – Marsas.

Valia, ryžtasis, veiksmas! Šis butas nėra skirtas tingiems žmonėms. Šis butas turės išspręsti viską: tekančio vandens, spynų, kėdžių problemas.

Savininkai turi būti geros formos ir nuolat judėti, kitaip energijos stagnacija sukels ligas. Interjeras turi būti raudonas. Aktyviausios vietos – tualetas ir prieškambaris.

Numeris 4. Planeta – Merkurijus.

Ekstremalus sąžiningumas turėtų „gyventi“ tokiame bute – melas grįš jums! Gyvendami šiuose namuose dažnai keliausite.

Pasiruoškite daug kalbėti ne tik namuose, bet ir darbe: šis butas jums žada daug kontrolės.

Pagrindiniai interjero objektai yra su informacija susiję objektai: nuo televizoriaus ir telefono, nuotraukų. Palankios spalvos yra mėlyna, pilka, geltona.

Numeris 5. Planeta – Jupiteris.

Visas šio buto gyvenimas gali būti susietas su politika, mokslu – viskas padeda suvienyti žmones tam tikros idėjos vardu. Violetinė interjere ypač tinka.

Neleiskite sau būti piktam ir viskas bus gerai su jumis. Taip pat, nepamirškite apie didelę biblioteką!

Numeris 6. Planeta – Venera.

Poilsis, meilė ir komfortas. Tikrai laimingi tokio buto gyventojai! Čia gyvena malonūs ir svetingi žmonės. Spalvos yra labai šiltos: smėlio ir rudos spalvos.

Šiuose namuose reikalinga didelė minkšta sofa, apvalus stalas, kilimai, gėlės … Paprastai tokiuose namuose gyvena katės, šunys.

Numeris 7. Planeta – Saturnas.

Tokio buto gyventojai dažnai turi neribotas aplinkybes. Bet viskas nėra tokia bloga! Tame pačiame bute galėsite įsitvirtinti, įgyti bet kokį profesionalų įgūdį.

Svarbiausia yra analizuoti jūsų verslą ir veiksmus dažniau, pasninkavimas ir joga bus naudinga! Pagrindinė spalva yra tamsiai mėlyna. Nėra dominuojančio interjero.

Numeris 8. Planeta – Uranas.

Tai yra astrologų ir aiškiaregių butas, jei ten pateks bet koks pragmatistas ir materialistas, jis bus nelaimingas. Šiame bute visada bus apsuptas draugų.

Jo dizainui naudokite ryškias vaivorykštės spalvas, būtinai dangaus mėlyną! Būkite atsargūs su elektros prietaisais ir laikykite langus švarius.

Numeris 9. Planeta – Neptūnas.

Labai sunkus butas! Jis tinkamas kunigams, muzikantams, jūrininkams ir psichikams. Labai paprasta įsisavinti nepanaudotas svajones ir gauti daug blogų įpročių.

Šis butas yra panašus į Bermudų trikampį – viskas visada išnyksta, taip pat ir sveikas protas.

Dabar galite patikrinti, kaip jūsų butas ir jame esanti atmosfera veikia jus ir artimuosius.

Šaltinis

https://www.zinoti.lt/

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite