Angle down Atgal

Būna ir taip: vyras prarijo „Nokia 3310“ telefoną

Internete galima pamatyti pačių keisčiausių dalykų. Štai visai neseniai socialinėje erdvėje pasirodė istorija apie vyrą, kažkodėl sugalvojusį praryti „Nokia 3310“ telefoną.

33-ejų neidentifikuotas vyras iš Kosovo, sugebėjęs praryti šį savo dydžiu pagarsėjusį telefoną, sėkmingai atlaikė minėto įrenginio pašalinimo operaciją, kuri jam galimai išgelbėjo gyvybę.

Svetimkūnis buvo įstrigęs vyro skrandyje keturias dienas, kol galiausiai jį ištraukė medikai.

Tikriausiai visi atsimena pačius pirmuosius „Nokia“ mobiliuosius telefonus, kuriuos vadindavome „plytomis“. Būtent tokią „plytą“ dėl nežinomų priežasčių prarijo vyriškis iš Pristinos miesto Kosove.

Jį operavusios medikų komandos vadovas, chirurgas Skenderis Teljaku, pasidalijo po procedūros padarytomis nuotraukomis, kuriose matyti rožinės spalvos „Nokia 3310“ telefonas, ištrauktas iš vyro skrandžio, o taip pat procedūrai panaudotas endoskopas bei rentgeno nuotraukos.

Socialiniame tinkle „Facebook“ medikas rašo, jog telefonas vyro skrandyje prabuvo keturias dienas. Jis buvo ištrauktas operacijos metu atvėrus skrandį ir ištraukus į tris dalis perskilusį telefoną endoskopu – instrumentu su pritvirtinta kamera, naudojamu tirti organizmo vidų. Dr. Teljaku pridūrė, jog procedūra truko beveik dvi valandas, o pacientas nepatyrė jokių komplikacijų.

Portalas „Newsweek“ skelbia, kad telefoną prarijęs vyras pats atvyko į ligoninę pajutęs didžiulį skausmą. Dr. Teljaku vietos žiniasklaidai sakė, jog rentgeno tyrimo metu medikai pastebėjo į tris dalis suskilusį telefoną. Jis pridūrė, kad daugiausiai pavojaus paciento sveikatai kėlė telefono baterija, kuri svetimkūnio pašalinimo metu galėjo sprogti vyro skrandyje, išskirdama nepaprastai nuodingas chemines medžiagas į organizmo vidų ir tokiu būdu sukeldama jo gyvybei mirtiną pavojų.

Pacientas ligoninės medikams neatskleidė tokio keisto savo sprendimo priežasties. Šiuo metu jis yra geros sveikatos ir atsigauna po operacijos.

Mobilusis telefonas „Nokia 3310“ popkultūroje yra įgavęs kultinį statusą dėl savo „nepažeidžiamumo“ ir ilgo baterijos veikimo laiko. Jis parduotuvėse pasirodė beveik prieš 21 metus. Visame pasaulyje parduota daugiau nei 126 milijonai šio modelio vienetų.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite