Angle down Atgal

Būkime saugūs kelyje į mokyklą

Nuskambėjo rugsėjo 1-osios skambutis kviesdamas mokinukus į naują pažinimo etapą. Betygalos Maironio gimnazijos durys plačiai atsivėrė betygaliečių ir aplinkinių kaimų vaikams, kurie mokyklą pasiekia pėsti, važiuoja dviračiais, autobusais, vyresnieji ir patys vairuoja automobilius.

Labai džiaugiamės, kad jau rugsėjo pradžioje Betygalos kaimų bendruomenės pirmininkė Gema Račienė pakvietė 5-8 klasių moksleivius susitikti su Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Dariumi Jonaičiu. Pareigūnas konkrečiai ir aiškiai priminė mokiniams eismo dalyvių pareigas ir teises, reikalavimus dviratininkams, paragino patiems elgtis tinkamai bei padėti jaunesniems draugams saugiai pasiekti mokyklą ir grįžti į namus. Moksleiviams pateikta informacija buvo labai naudinga, tikimės, kad žinojimas, kaip saugiai elgtis kelyje, padės išvengti nemalonių incidentų.

Po pokalbio su pareigūnu bendruomenės pirmininkė Gema Račienė, vaikų dienos centro darbuotoja Rita Zakienė, bibliotekininkė Regina Musteikienė padovanojo visiems vaikams atšvaitus ir palinkėjo saugios kelionės į namus.

Nuoširdžiai dėkojame bendruomenės pirmininkei Gemai Račienei už rūpestį ir pagalbą užtikrinant visų mūsų mokinukų saugumą.

Betygalos Maironio gimnazijos 7 klasės auklėtoja Rasa Adomaitienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite