Angle down Atgal

Buitinės technikos gamintojai, kuriais verta pasitikėti

Rinkdamiesi buitinę techniką, visuomet tikimės, kad ji patikimai tarnaus kuo ilgesnį laikotarpį – tuomet daug laiko skiriame kiekvieno įrenginio specifikacijų analizei. Visgi, ne mažiau nei atitinkami parametrai, svarbus ir šių prietaisų prekinis ženklas: atsižvelgę į gamintoją, galime daryti prielaidas apie prekių kokybę ir patikimumą. Jei šiuo metu ruošiatės pirkti naują buitinę techniką, susipažinkite su populiariausių kompanijų sąrašu – jos palankiai vertinamos ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų pasaulio valstybių.

Whirlpool

Įvairiuose statistiniuose tyrimuose, šis prekinis ženklas ne kartą buvo įvertintas kaip vienas patikimiausių – jei ieškote buitinės technikos, kuri tarnautų ilgus metus, vertėtų pagalvoti apie tokį variantą. Tiesa, šios kompanijos produkcija dažniausiai neišsiskiria ypatingu dydžiu ar unikaliomis išmaniosiomis funkcijomis. Tačiau jei ieškote stilingų ir patikimų įrenginių, tokius lūkesčius šis prekinis ženklas pateisins su kaupu – to dažniausiai pakanka didžiajai daliai pirkėjų.

LG

Nors šis prekinis ženklas dažniausiai siejamas su elektronika, jų gaminama buitinė technika taip pat yra verta Jūsų dėmesio. Dažnai teigiama, kad šiai kompanijai pavyko atrasti pusiausvyrą tarp aukščiausios klasės technologinių ypatybių ir patikimumo – būtent tai ir lemia jų produkcijos populiarumą. Jei prie šių privalumų pridėsime ir patogų naudojimąsi bei žavingą stilių, jiems iš tiesų bus sunku atsispirti – net ir tuomet, jei už šią įrangą kai kuriais atvejais teks susimokėti šiek tiek daugiau.

Samsung

Sunku būtų surasti geriausių įrenginių sąrašą, kuriame nedominuotų bent keli šios kompanijos produktai – daugelyje pasaulio valstybių šis prekinis ženklas laikomas vienu populiariausių. Buitinė technika stebina išmaniomis funkcijomis, didele talpa ir naujausias tendencijas atitinkančia stilistika. Nesuklysime šį prekinį ženklą priskyrę prie aukštesnės klasės produkciją siūlančių kompanijų – jei naudojatės bent vienu jų pagamintu įrenginiu, su tokia mintimi turėtumėte sutikti ir Jūs.

Miele

Šios kompanijos prietaisai garsėja išskirtiniu, elegantišku dizainu ir visame pasaulyje palankiai vertinama vokiška kokybe. Šiuo prekiniu ženklu pažymėta produkcija priskiriama aukščiausiai klasei, todėl buitinė technika gali kainuoti ir šiek tiek daugiau, tačiau šiuo atveju tai yra papildoma investicija į patikimumą, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Už tokį privalumų sąrašą iš tiesų verta susimokėti.

Schlosser

Priešingai nei prieš tai aptarta kompanija, ši įmonė suteikia galimybę aukštos kokybės buitine technika apsirūpinti už itin palankią, visiems prieinamą kainą. Jų produkcija yra praktiška ir patikima – jei nekeliate pačių aukščiausių reikalavimų naujausioms funkcijoms, liksite patenkinti suteikiamais privalumais. Be to, gaminių įvairove taip pat neteks nusivilti: gartraukiai, orkaitės, viryklės – tai tik maža dalis galimų pasirinkimų.

Beko

Ši, daugeliui pažįstama įmonė itin daug dėmesio skiria prietaisų funkcionalumui, efektyvumui ir ekonomiškumui – buitinė technika nuolat tobulinama, kad pilnai pateisintų visų šiuolaikinių šeimų poreikius. Dėl tokių savo siekių šis prekinis ženklas ne kartą pelnė įvairius apdovanojimus, kurie puikiai iliustruoja aukštą produkcijos kokybę bei jos patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Bosch

Stipriosiomis šios kompanijos ypatybėmis laikomos naudingos funkcijos, geros garantijos ir pakankamai žemos kainos, kurios neretai laimi kovą prieš konkurentus. Dėl šios priežasties šiuo prekiniu ženklu pažymėtus įrenginius ypač mėgsta tie, kurie pirmenybę teikia mažesnei kainai, tačiau vis vien tikisi puikių parametrų. Nors kompanijos asortimentas yra išskirtinai platus, kone daugiausiai komplimentų susilaukia jų siūlomos viryklės, mikrobangų krosnelės ir gartraukiai – spauskite čia, jei norite apžiūrėti būtent jų asortimentą.

Electrolux

Pagrindinis šios kompanijos siekis yra paversti mūsų gyvenimą dar patogesniu ir paprastesniu – kuo mažiau rūpesčių bus buityje, tuo dažniau galėsime pasimėgauti maloniomis akimirkomis. Būtent dėl to tarp šios kompanijos įrenginių nuolat galime atrasti vis modernesnių, šiuolaikiškomis funkcijomis papildytų modelių. Visgi, turėsite iš ko pasirinkti net ir tuomet, jei Jus domins klasika tapusios dujinės viryklės: jas galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje arba tiesiog paspaudę čia.

Tai – populiariausi buitinės technikos gamintojai, kuriais iš tiesų verta pasitikėti, todėl nesuklysite, jei rinkdamiesi vieną ar kitą įrenginį jiems teiksite pirmenybę. Visgi, kokybišką produkciją siūlančių kompanijų neabejotinai yra ir daugiau: jei Jums tinka siūlomos specifikacijos ir esate apie vieną ar kitą firmą girdėję teigiamų atsiliepimų, joms taip pat galite suteikti šansą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite