Angle down Atgal

Brolis ir sesuo, susilaukę 4 vaikų, kovoja už kraujomaišą

Brolis ir sesuo, kurie įsimylėjo ir kartu susilaukė keturių vaikų, vis dar ragina panaikinti kraujomaišos įstatymus, kurie šiuo metu draudžia tokius santykius.

Patrickas Syuebingas su jaunesniąja seserimi Susan Karolewski susitiko praėjus daugiau nei 20 metų po to, kai buvo perkeltas į globos namus Rytų Vokietijoje.

Praėjus šešiems mėnesiams, kai iš naujo atrado savo biologinę šeimą, tuomet 23 metų vyras ir Susan, kuriai nustatyta psichikos negalia, po motinos mirties pradėjo dalytis miegamuoju. Dėl neteisėto brolio ir sesers santykiavimo gimė keturi vaikai, iš kurių du yra sunkiai neįgalūs.

2001 m. pora nusprendė pakeisti Vokietijos įstatymus, pagal kurį seksas tarp brolių ir seserų būtų teisėtas, o 2012 m. jie net-gi pasiekė Žmogaus Teisių Teismą.

Tuo metu Patrickas sakė: „Mes nesijaučiame kalti dėl to, kas įvyko tarp mūsų. Aš tapau šeimos galva ir turėjau apsaugoti savo seserį. Ji labai jautri, bet mes padėjome vienas kitam šiuo labai sunkiu laikotarpiu ir ilgainiui tie santykiai tapo fiziniais. Pradėję miegoti kartu, net nežinojome, kad darome ką nors blogo. Mes nežinojome, kad kartu miegoti draudžiama.“

Patrickas pridūrė, kad jų mama nebūtų pritarusi jo ir sesers santykiams. O Susan gynė santykius, kuriuos palaiko su broliu: „Mes vienas kito nepažinojome vaikystėje, įsimylėjome suaugę ir mūsų meilė yra tikra. Nieko negalime padaryti.“

Patrickui vėliau buvo atlikta vazektomija, siekiant pakeisti teismų nuomonę ir leisti jam gyventi su seserimi be pavojaus sėsti į kalėjimą.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite