Angle down Atgal

Britney Spears tėvas įtariamas kalinantis žvaigždę namuose

Socialiniuose tinkluose jau kuris laikas sklinda gandai apie popmuzikos žvaigždės Britney Spears gyvenimą. Internautai dalijasi samprotavimais, jog moteris galimai yra kalinama savo namuose, o to kaltininkas – žvaigždės tėvas.

Gandus paskatino prieš kelias savaites dainininkės „Instagram“ paskyroje publikuotas vaizdo įrašas, kuriame ji atsakinėja į sekėjų klausimus. Gerbėjų teigimu, žvaigždė vaizdo įraše atrodė lyg apsvaigusi, keistai atsakinėjo į klausimus, tarsi atsakymus nuo kažko skaitytų.

Šis ir kiti incidentai paskatino Britney Spears fanus sukurti internetinį judėjimą #FreeBritney („Išlaisvinkit Britney“).

Visi prisimename permainingą žvaigždės elgesį 2007-aisiais, ir nuo to laiko dabar jau 38-erių metų moteris buvo oficialioje savo tėvo globoje. Tai reiškia, kad dėl žvaigždės psichikos problemų būtent jos tėvas buvo atsakingas už visus jos finansinius ir teisinius reikalus.

Pranešama, jog Jamie Spearsas savo dukters globėju buvo iki 2019-ųjų rugsėjo, kuomet globos teises perdavė dainininkės vadybininkei Jodi Montgomery. Šių metų sausį jis vėl susigrąžino globos teises.

Dabar Jamie Spearsas davė interviu portalui „Page Six“, kurio metu užsiminė apie #FreeBritney judėjimą, jį pavadindamas „pokštu“.

„Visi tie sąmokslo teoretikai nieko nežino. Pasaulis nieko apie tai nežino, – sakė popžvaigždės tėvas. – Dabar Kalifornijos teismas spręs, kas geriausia mano dukrai. Tai niekieno kito reikalas.“

Jis taip pat paneigė gandus, jog buvo užfiksuotas vagiantis dukters pinigus.

„Teismui kiekvienais metais turiu įrodyti, kur išleidžiu kiekvieną dolerį ir centrą, – interviu metu sakė Jamie Spearsas. – Kaip, po velnių, galėčiau ką nors pavogti?“

Ir nors Britney fanai yra labai aistringi jos gynėjai, dainininkės tėvas sako, jog kai kurie jų peržengia ribą.

„Žmonės yra sekami ir jiems grasinama susidorojimu. Tai siaubinga. Mes nenorime tokių gerbėjų“, – kalbėjo jis žiniasklaidai.

Popžvaigždės tėvas interviu metu taip pat pabrėžė, jog labai myli savo dukrą, tačiau sakė, kad globa yra „privatus“ jo šeimos reikalas.

Britney Spears brolis Bryanas neseniai vienoje tinklalaidėje savo ruožtu atskleidė, kad jo sesuo jau kuris laikas norėjo būti laisva nuo tėvo globos.

„Ji jau kuris laikas yra toje globoje. Savaime suprantama, pradžioje tam buvo poreikis. Dabar jie šį bei tą pakeitė, ir mes tikimės geriausio“, – kalbėjo Bryanas Spearsas laidoje „As NOT Seen on TV“.

Jis taip pat pasidalijo, kad „nuolat“ bendrauja su seserimi bei užsiminė, ką ji mano apie tai, kad jos finansinius reikalus tvarko kiti žmonės.

„Ji visuomet norėjo iš to pasitraukti. Ją tai labai erzino, – kalbėjo vyras. – Nesvarbu, ar tai daroma iš gerų paskatų, bet kai kas nors kitas nuolatos tau sako, ką daryti, tai tikrai turėtų erzinti.“

Dainininkės globos klausimas bus nagrinėjamas šio mėnesio pabaigoje Kalifornijos teisme.

Parengta pagal FoxNews.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite