Angle down Atgal

Braudamasis į parduotuvę vagis susipjaustė rankas

Penktadienio rytą pastebėta, kad buvo įsibrauta į Kėdainių mieste naujai atsidariusią mėsos krautuvėlę. Iš jos dingo ne tik pinigai, bet ir įvairūs mėsos gaminiai. Tiesa, nukentėjo ir vagystę vykdęs asmuo, mat dūžtant durų stiklui jis stipriai susipjaustė ranką.

Pastebėjo ryte

Vagystę krautuvėlės darbuotojai pastebėjo rugsėjo 25 d., apie 07.50 val., kai atėjo į darbą. Žmonės nedelsdami kreipėsi į policiją ir pranešė, kad Kėdainiuose, Radvilų gatvėje, pastebėjo, jog iš parduotuvės pavogta 100 eurų bei apie 10 kg mėsos gaminių.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Kokį nuostolį patyrė parduotuvėlė – dar tikslinama.

Brovėsi per duris

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad vagis į parduotuvę įsibrovė pro pagrindines duris. Vienas duris jis įveikė išlaužęs spyną, pro kitas įėjo išdaužęs durų stiklą.

Tiesa, nukentėjo ir vagystę vykdęs asmuo, mat dūžtant durų stiklui jis stipriai susipjaustė ranką. Durys buvo išpurvintos, kruvinos.

Montuos kameras

Po tokio incidento parduotuvėlės savininkai nusprendė sumontuoti vaizdo stebėjimo kameras. Taip pat naktimis turėtų būti įjungta ir signalizacija.

Šios apsaugos priemonės turėtų atbaidyti piktų kėslų turinčius asmenis. Asmenis, įvykdžiusius krautuvėlės vagystę, nustatinėja Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. 

Gresia belangė

Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti įtariamąjį ar įtariamuosius, jiems gresia ne tik piniginė bauda, bet ir laisvės atėmimas.

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. Parduotuvėlės savininkai tiki, kad vagystę įvykdęs asmuo bus išaiškintas ir kėdainiečiai gyvens ramiau.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite