Angle down Atgal

Braškių augintojus pasiekė savivaldybės parama

Sudeikių seniūnijoje Šeimyniškių kaime ūkininkaujanti Irma Kučinskienė kovo mėn. parengė ir įgyvendino projektą „Kučinskų ūkio uogininkystės plėtra ir modernizavimas“ pagal Kaimo rėmimo srities projektų finansavimo prioritetą „Ūkių modernizavimas, susijęs su žemės ūkio produkcijos gamyba, perdirbimu ir realizavimu“, kurio vertė – 2421 Eur.

Dalį (45 proc.) projekte numatytų išlaidų kompensavo Utenos rajono savivaldybė pagal Kaimo plėtros programos Nr. 04 Utenos rajono savivaldybės 2022–2024 metų strateginio veiklos plano priemonę Nr. 04.1.1.08 „Kaimo rėmimo priemonių plano vykdymas“.
Projekto lėšomis Kučinskai įsigijo įrangą, reikalingą uogininkystės veiklai vykdyti: auginimo stalus, skirtus auginti daigams, laistymo sistemą bei agrodangą, kuri užtikrina augalų apsaugą nuo šalnų ir kenkėjų.
Uogininkystės ūkio įkūrėjai šiuo metu jau naudojasi įsigyta įranga ir džiaugiasi galėdami užtikrinti puikią užauginamos produkcijos kokybę. Projekto investicijos ne tik palengvino fizinį darbą ūkyje bet ir prisidėjo prie inovatyvaus, aplinką tausojančio specializuoto ūkio kūrimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite