Angle down Atgal

„Blackout“ užuolaidos sukuria privatumą ir akliną tamsą, tačiau išlieka stilinga interjero detale

Daugelis galvoja, kad naktinės užuolaidos gali būti arba funkcionalios, arba gražios ir stilingos. Tačiau tai nėra tiesa. Užuolaidos gali ir stipriai temdyti, nepraleisti saulės šviesos, o kartu ir būti madingos, stilingos bei pačių įvairiausių spalvų. Apžvelkime, kokias funkcijas gali atlikti naktinės, stipriausiai temdančios užuolaidos „Blackout“.

,,Blackout“ užuolaidos: maksimalus privatumas garantuotas

Net nereikia sakyti, kad naktinės užuolaidos pirmiausia skirtos ne stiliui, o namų privatumui. Žinoma, užuolaidos subtiliai įrėmina langus, papildo jūsų interjerą spalvomis, užpildo erdvę ir suteikia jaukumo, tačiau dar svarbiau, kad naktinės užuolaidos būtų neperregimos ir apsaugotų nuo smalsių praeivių žvilgsnių.

Ypač vakare, įsijungus šviesą, žemesniuose aukštuose gyvenantys žmones gali pajusti nejaukumo jausmą, nes pro langus galima pamatyti kiekvieną jų judesį. Tam reikalingos kokybiškos, nepermatomos užuolaidos. „Blackout“ užuolaidos tam puikiai tinka, nes jos visiškai nepraleidžia šviesos, todėl už lango esantys žmonės nepamatys net jūsų silueto.

Temdančios užuolaidos saugo ramų miegą net dienos metu

Jei dirbate naktinį darbą ir jums reikia pailsėti dienos metu, „Blackout“ užuolaidos yra geriausias pasirinkimas. Šios užuolaidos dengia 97 procentus šviesos, jų audiniai nepermatomi, nepralaidūs saulės spinduliams, todėl net dieną bus galima ilsėtis aklinoje tamsoje.

Dar vienas privalumas – šios užuolaidos sulaiko ne tik šviesą, bet ir šilumą. Tai ypač aktualu vasarą, kuomet dažniausiai nubundate paryčiais dėl į akis plieskiančių saulės spindulių ir šilumos kambaryje. Šilumos ir šviesos nepraleidžiančios užuolaidos išsprendžia šią problemą, o palikus užtrauktas užuolaidas ir dienos metu, po darbo bus galima džiaugtis žymiai vėsesniais namais, kurie per dieną nuo saulės tiek neprišils.

Šviesos nepraleidžiančios užuolaidos – ilgai tarnaujančios ir tausojančios aplinką

Kalbant apie „Blackout“ užuolaidas, negalima nepaminėti ilgaamžiškumo fakto. Jei kitos užuolaidos greičiau blunka, jų spalvą „nugeria“ saulės spinduliai, tai „Blackout“ užuolaidos taip greitai tikrai nenubluks. Užuolaidų audiniai yra su putplasčiu, sukurti būtent dėl atsparumo saulės spinduliams, todėl ilgai išlieka kaip nauji, o priežiūra nėra sudėtinga.

Ne tik dėl to, kad jų nereikės dažnai keisti, šios užuolaidos yra vadinamos tausojančiomis aplinką. Jau aptarėme tai, kad jos sulaiko šilumą, todėl vasarą namuose galėsite nenaudoti kondicionieriaus, taip sumažindami elektros suvartojimą, o kartu ir sutaupydami. Vėsesniais sezonais šios užuolaidos gali veikti atvirkštiniu principu. Dieną, kol šviečia saulė, galėsite atitraukti užuolaidas ir įsileisti šiek tiek šilumos, o užtraukus storas, nepralaidžias užuolaidas, šiluma liks kambaryje.

,,Blackout“ užuolaidos sulaiko triukšmą ir veikia kaip pertvara

Dėl savo nepralaidumo šios užuolaidos sulaiko ne tik šviesą bei šilumą, bet ir veikia kaip triukšmo izoliatorius. Gyvendami prie judresnės gatvės, įsigiję „Blackout“ užuolaidas galėsite mėgautis sumažėjusiu triukšmu – silpniau girdėsis automobilių garsai, miestui būdingas ūžesys.

Būtent dėl triukšmo izoliavimo šio tipo audinys dažnai pasirenkamas kaip pertvara ten, kur nėra sienos, tačiau reikia atskirti erdves – kavinėse, viešbučiuose, konferencijų salėse, teatruose ar sporto arenose.

,,Blackout“ užuolaidos – ne tik funkcionalios, bet ir stilingos

Įprasta manyti, kad itin funkcionalus daiktas negali būti madingas ar stilingas, tačiau „Blackout“ užuolaidos šį mitą puikiai paneigia. Skaičiuojama daugiau nei 40 „Blackout“ audinių rūšių, tad užuolaidos gali būti ne tik juodos, rudos ar pilkos.

Maksimaliai temdantys ir šviesą sulaikantys audiniai gali būti net balti, šviesūs, ryškūs ar marginti įvairiais raštais. Spalvų ir pasirinkimų paletė išties plati. O geriausia tai, kad net ryškios ir spalvingos užuolaidos ilgai nebluks ir išlaikys pirminį savo grožį.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite