Angle down Atgal

Biržuose sprendžiamos vykdomų darbų problemos

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas apžiūrėjo vykdomus projektus, kurių dalis finansuojama iš Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano.

„Aplankėme objektus, susitikome su darbų vykdytojais, išklausėme jų rūpesčius. Kaštonų pagrindinės mokyklos stadiono rekonstravimo darbus atliekantys rangovai susidūrė su problema dėl netinkamame aukštyje paklotais elektros kabeliais. Gulbinų kaime atliekant gatvės remonto darbus teks koreguoti projektą ir darbus dėl prie įvažiavimų į namų valdas augančių medžių. Turime padaryti viską, kad būtų įsisavintos visos LR Vyriausybės skirtos lėšos ir laiku atlikti rangos darbai“, - sakė Biržų rajono savivaldybės meras V. Jareckas.

Biržų miesto Žaliosios, Agluonos ir Pelkių gatvėse įrengiamos vandentiekio ir nuotekų atšakos (darbus atlieka UAB „Valmis“). „Dar šiais metais šios gatvės bus asfaltuojamos, todėl skubame prie kiekvieno gatvės namo privesti vandentiekio ir nuotekų atšakas, kad ateityje nebereikėtų ardyti naujai išasfaltuotos gatvės dangos“, - sakė meras.

Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšomis Biržų rajono savivaldybės teritorijoje atliekami Pabiržės seniūnijos Gulbinių kaimo P. Drevinio gatvės kapitalinio remonto darbai (darbus atlieka UAB „JK ranga“), Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos stadiono rekonstravimo darbai (D. Širmelio įmonė), automobilių aikštelių statybos darbai J. Basanavičiaus g. 69A (UAB „Biržų ranga“) ir kiti darbai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite