Angle down Atgal

Biržuose įvyko bėgimo varžybos Povilo Karoblio ir Biržų rajono mero taurei laimėti

Penktadienį, rugsėjo 18 d., Biržų miesto stadione vyko Biržų kūno kultūros ir sporto centro bei Lengvosios atletikos asociacijos organizuotos bėgimo varžybos, skirtos nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir Biržų rajono mero taurei laimėti.

„Linkiu Jums ištvermės, saugiai, be traumų įveikti bėgimo distancijas bei pasiekti geriausią kiekvieno Jūsų asmeninį rezultatą. Įsimintinų akimirkų ir gražios šventės,“ – kalbėjo Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas prieš pirmiesiems varžybų dalyviams užimant starto pozicijas.

Varžybose dalyvavę jaunieji Biržų krašto sportininkai buvo suskirstyti į atskiras amžiaus grupes ir rungtyniavo 200, 400, 800, 1600 metrų bėgimo distancijose.

Visiems bėgimo dalyviams, baigusiems nuotolį, buvo įteikti atminimo medaliai. Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai (atskirai – mergaitės ir berniukai, merginos ir vaikinai) apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos įsteigtais prizais ir medaliais.

Gausiausiai bėgimo varžybose dalyvavusi komanda buvo apdovanota Lengvosios atletikos asociacijos rėmėjo UAB ,,Stiklita” pagaminta taure. Ja tapo Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos komanda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite