Angle down Atgal

Biržų rajone – sunkiai sužalotas šunelis: prašoma paramos operacijai

Panevėžio apskrityje veikianti gyvūnų prieglauda VŠĮ Mažas draugas dalijasi pagalbos prašymu. Biržų rajone rastas sunkiai sužalotas šunelis, jo gydymui labai reikalinga finansinė parama. Operacijai, gydymui, priežiūrai, stacionarui reikalinga 550 eur.

„Biržų raj. Vabalninko miest. apie 2 metus valkatavo šunelis. Baikštus, nieko neprisileido, lakstė po kiemais, atklysdavo ir pas vieną moterį kurį myli ir rūpinasi gyvūnais. Pašerdavo jį, nevydavo iš kiemo. Buvo dingęs 2 savaites, sugrįžo su kabaliuojančia koja, akivaizdžiai matėsi, kad lūžęs kojos kaulas. Atvykome, ir mums pasisekė, kad jis buvo įlindęs tarp daiktų, lengviau buvo jį sugauti. Vaizdas tikrai nekoks, kaulas išlindęs, skysčiai bėga, koja kabaliuoja. Rožyno veterinarijos klinikoje padarytas rentgenas, kraujo tyrimas. Kadangi audiniai šlapiuoja, reikėjo kasdien perrišinėti ir plauti žaizdą, antibiotikų kursas paskirtas, šunelis prabuvo visą laiką klinikoje stacionare.

Nuoširdi padėka Rožyno veterinarijos klinikos kolektyvui už šuniuko priežiūrą.

Šunelis nėra senas, apie 5 metus. Labai baikštus, dairosi po aplinką, dreba, bet neagresyvus, glostyti leidžiasi, prisikentėjo jis tikrai nemažai, norisi ir tikimės, kad jam galėsime padėti.

Šiuo metu šunelis nuvežtas į Kauną operacijai. Operacija kainuos apie 280 eur, rentgeno nuotraukos, tyrimai, gydymas, priežiūra, stacionaras, reikalinga tikrai nemaža suma.

Labai prašome prisidėti prie šuniuko operacijos išlaidų.“

KONTAKTAI:

Telefono numeris: +370 678 46174

VŠĮ ,,Mažas draugas,,

įm. k. 303468352

banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686

IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686

SWIFT yra CBVILT2X

PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite