Angle down Atgal

Biržiečiai dalyvavo akcijoje „Dviračiais aplink Biržus“

Saulėtą rugsėjo 22-osios popietę gausus būrys dviratininkų užpildė Kaštonų pagrindinės mokyklos kiemą.

Minėdami Europos judumo savaitę, Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kaštonų pagrindinė mokykla jau aštuntą kartą pakvietė rajono mokyklų bendruomenes ir gyventojus į akciją „Dviračiais aplink Biržus“. Renginio metu buvo siekiama paskatinti gyventojus, ypač jaunus žmones, atkreipti dėmesį į judėjimo svarbą sveikatai, skatinti daugiau važiuoti dviračiais ir vaikščioti pėsčiomis. 

Akcijoje dalyvavo Biržų  „Aušros“, „Atžalyno“, Kaštonų pagrindinių mokyklų mokiniai ir pedagogai. Dviračius mynė ir nemažas būrys miesto gyventojų. Puikią nuotaika skleidė ir iš visų dalyvių išsiskyrė gražiai pasipuošusi Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus komanda. Išradingiausiai savo dviratį papuošusi biržietė Ramutė pelnė ne tik pagyrų, bet dovanėlę atminčiai. Ant  jos dviračio puikavosi visi šios akcijos medaliai, kuriuos Ramutė išsaugojo nuo pat pirmo renginio – akcijos „Dviračiais aplink Biržus 2012“.

Susirinkusius sveikino ir gero kelio linkėjo Biržų savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Didzinskas, Sveikatos biuro direktorė Justina Kasakauskienė, Kaštonų pagrindinės mokyklos direktorius Vytautas Stanulevičius. Policijos pareigūnai supažindino su kelionės maršrutu, primindami važiavimo dviračiu taisykles ir kiekvieno akcijos dalyvio atsakomybę. Pasipuošę akcijos medaliais, lydimi policijos ekipažų, apie 150 dviratininkų išmynė į kelionę. Sugrįžę vaišinosi kareiviška koše, arbata, kava, gurkšnojo stalo vandenį. „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komandai atiteko drausmingiausios komandos titulas ir asmeninės dovanėlės.

Organizatoriai džiaugiasi dideliu dviratininkų aktyvumu ir dėkoja visiems akcijos dalyviams bei svečiams, akcijos partneriams ir draugams, Čygo-Kalkio tikrajai ūkinei bendrijai „Rinkuškiai“, informaciniams rėmėjams – laikraščiams „Biržiečių žodis“ ir „Šiaurės rytai“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite