Angle down Atgal

Birželio 6-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 6-oji – Rusų kalbos diena.

Jungtinės Tautos (JT) paskelbė birželio 6-ąją Rusų kalbos diena. Ši data pasirinkta garsaus rusų poeto Aleksandro Puškino garbei, nes tai jo gimimo diena. Rusų kalba – viena iš šešių JT oficialių kalbų.

Birželio šeštoji, pirmadienis – 157-oji metų diena (pirmoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 208 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Mėta, Norberta, Norbertas, Norbudas, Norbudė, Paulina, Tauras, Taurė, Taurius, Taurys;

rytoj: Lukrecija, Lukrecijus, Milda, Povilas, Ratautas, Ratautė, Roberta, Robertas, Svaja, Svajonė, Svajūnas, Svajūnė;

poryt: Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.49. Dienos ilgumas – 17.03.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mokantis daro, o nemokantis moko kitus“ (Dž. B. Šo).

***************

Astrologinė prognozė birželio 6-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien daug lems pareigos jausmas, kantrybė. Tikėtina, kad labiau nei paprastai rūpinsitės savo ir aplinkinių, augintinių sveikata, mityba, švara, higiena, grožiu.

JAUTIS. Šiandien parodysite daug kūrybingumo ir energijos užsiimdami įvairia veikla. Gali atsirasti naujas gerbėjas, pomėgis ar užsiėmimas. Labiau saugokite vaikus.

DVYNIAI. Tikriausiai ši diena privers pasirūpinti pinigų, nuosavybės reikalais bei dokumentais. Jeigu galite, prioritetą teikite namams, šeimai, pabendraukite su toliau gyvenančiais artimaisiais.

VĖŽYS. Jeigu būsite ištikimi teisingiems principams, laikysitės priimtų taisyklių, diena nepateiks nemalonių staigmenų. Planuosite susitikimus. Pasistenkite būti kuo tolerantiškesni.

LIŪTAS. Veikiausiai jums pavyks įgyvendinti planuotą komercinę operaciją. Jeigu kam nors rinksite dovaną, tai pasižymėsite praktišku požiūriu. Neužmirškite, kad jūsų nuoširdaus dėmesio labai reikia artimam žmogui.

MERGELĖ. Tikriausiai jums teks užsiimti protiniu darbu, diskutuoti, teikti interviu ar pan. Nerimo gali kelti nesusipratimai asmeniniuose santykiuose ir itin jautri aktualija – šeimos gerovė, gyvenimo sąlygos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite patirti keistų nuojautų ar net mistinių ženklų. Jeigu kažkokių įsipareigojimų ar planų įvykdyti nepajėgiate, turbūt suvoksite, ką ir kaip turite daryti. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Maloniausiai šiandien jausitės ne namuose, o būdami visuomeniniuose renginiuose, kelionėje ar pan. Galima tikėtis populiarumo, nesavanaudiškos pagalbos.

ŠAULYS. Teks daug ką daryti paskubomis, patiriant spaudimą. Dėl to norėsis išsisukinėti, gudrauti. Kita vertus, jums oponuojantys asmenys gali jums net labai pasitarnauti viena ar kita prasme, kažko svarbaus išmokyti.

OŽIARAGIS. Neblogai seksis protinė veikla. Įspūdžių patirsite bendraudami su žmogumi, atvykusiu iš toli, arba su tuo, iš kurio galima gauti reikalingos informacijos, pasitarti dėl kelionės, studijų ir pan.

VANDENIS. Šiandien turėsite paplušėti srityse, susijusiose su verslu, finansais, komercija. Turbūt nemažai kainuos norimas projektas, kelionė ar pan. Gana sumaniai spręsite psichologines vaikų, artimųjų problemas.

ŽUVYS. Jeigu turite teisinių, verslo, švietimo ar kitų problemų, turbūt surasite sąjungininkų, nusiteikusių jus ginti, paremti. Įmanomi pasiekimai per tarpininkavimo veiklą.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite